Skąd wzięło się życie na Ziemi?

  • Warsztat

Skąd wzięło się życie na Ziemi?

Bezterminowo

Free

Dlaczego istnieje człowiek? Na to pytanie nie ma jednej, prostej odpowiedzi. Zanim się jednak nad tym zastanowimy, powinniśmy zapytać, w jaki sposób możemy zdefiniować życie i jak myśleć o świecie, bez kategorii czasu i przestrzeni? No i co z wspólnego z życiem na Ziemi ma (pra)zupa? Tego wszystkiego dowiecie się podczas dzisiejszego spotkania z Przemkiem Staroniem, Nauczycielem Roku 2018.

Nie znamy może recepty na mroźne i białe ferie. Wiemy jednak, co zrobić, by ten czas spędzony w domu był wartościowy, kreatywny i pozbawiony nudy. Trwają empickie ferie z #wiemikropka! W programie: fascynujące eksperymenty i rozbudzające ciekawość warsztaty online dla całej rodziny.

A już dziś w zakładce Filmy na Facebooku i na empik.com/warsztaty znajdziecie ponad 70 dotychczasowych zajęć z naszego cyklu!

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.