skill lab: miejskie farmy

  • Warsztat

skill lab: miejskie farmy

Sobota, 31 października 2020

15:00

Free

Panująca pandemia wyraźnie pokazała nam jak ważna jest w naszym życiu zieleń. Kiedy zmuszeni byliśmy ograniczyć przebywanie wśród ludzi, każdy skrawek trawnika pod blokiem wielokrotnie zwiększył swoją wartość. Wielu z nas zaczęło zazieleniać swoje mieszkania i balkony. Tworząc mikro ogródki, warto jednak poznać pewne tajemnice, które pozwolą nam być bardziej ekologicznym i mniej marnotrawnym.

Podczas warsztatów uczestnicy stworzą farmę hydroponiczną składająca się z 2 pojemników. Poznają także podstawy teoretyczne związane z ekologią, zrównoważonym rozwojem oraz domową hodowlą roślin

Rejestracja kończy się 18.10, wyniki zostaną ogłoszone 19.10.2020.
Formularz rekrutacyjny: http://bit.ly/afestival20farmy
Regulamin: http://bit.ly/afestival20farmyR

Termin wydarzenia
data: 31.10.2020
godzina: 15.00 - 18.00

prowadząca: Paulina Grabowska (NAS-DRA Conscious Design)
wprowadzenie: Helena Szewiola (antyRAMA)
identyfikacja: Patrycja Mola (antyRAMA / molecular.mtn)

wydarzenie w ramach: A festival 2020 LIVE
wydawca: antyRAMA
miejsce: online / slack

Wesprzyj nas na https://patronite.pl/antyrama

Paulina Grabowska
projektantka innowacji w zakresie zrównoważonego rozwoju. Uważa, że najcenniejsze, a zarazem najmniej wykorzystywane zasoby na Ziemi to różnego rodzaju zanieczyszczenia. W swoim studio NAS-DRA Conscious Design bada oraz projektuje schematy gospodarki o obiegu zamkniętym, procesy łagodzenia zmian klimatu, a także miejskie farmy.
Jest wykładowczynią w School of Form na Uniwersytecie SWPS. Należy do Brain Trust Boma Global. Jest licencjonowaną architektką w Holandii i Polsce. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki w Delft oraz Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.