Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

SLIPWAY FESTIVAL 2021

 • Impreza
 • Elektronika
 • Polskie
 • Zagraniczne
 • W plenerze

SLIPWAY FESTIVAL 2021

Sobota, 11 września 2021

18:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

SLIPWAY FESTIWAL 2021

Lubisz imprezy i muzykę elektroniczną? Świetnie trafiłeś. Zapraszamy na niesamowite wydarzenie, które odbędzie się 11 września bieżącego roku. O godzinie 18.00 na Ulicy Elektryków w Gdańsku będziemy mieli przyjemność wziąć udział w SLIPWAY FESTIVAL 2021.

Slipway jest elektroniczną podróżą po terenach post industrialnych gdańskiej stoczni. W przestrzeniach Ulicy Elektryków usłyszymy gwiazdy międzynarodowe oraz najmocniejszych lokalnych artystów.

Będziemy mieli możliwość posłuchania trzydziestu artystów, którzy zagrają dla nas na pięciu scenach. Do czyich rytmów będziemy mieli okazję się pobawić? Będą to: Young Majli, Rybskie, Rudeboy, Rhytm B, Radek Cyman, P. Dron, OG Karo, Monter, Mezer, Evius, G_Suss X Benji, Blank, ALLG, Chino, Newborn Jr., Naphta, Reza Future, Earth Trax, Jacek Sienkiewicz, DARWIN (CA), PARAMIDA (GER), VTSS (PL), BATU (UK) oraz DJ RUSH (US).

Nie może Cię tam zabraknąć! Zamów bilet dla siebie oraz swoich przyjaciół już dziś. Nie pożałujesz tej decyzji!

informacja organizatora

Slipway to elektroniczna podróż po post industrialnych terenach gdańskiej stoczni. W przestrzeniach Ulicy Elektryków usłyszycie międzynarodowe gwiazdy i najmocniejszych lokalnych artystów.

1 dzień, 5 scen, 30 artystów

11/09/2021 – Ulica Elektryków

ROOM 1 | KLUB B90 | techno / rave

DJ RUSH (US), VTSS, Jacek Sienkiewicz, Rhythm B., Cranz

ROOM 2 | DRIZZLY GRIZZLY | future beats / electro

BATU (UK), Chino, Reza Future, BLANK, Rybskie

ROOM 3 | ULICA ELEKTRYKÓW | disco / house / tropical

PARAMIDA (GER), Earth Trax, Newborn JR, Radek Cyman, Evius, Oldman DJ

ROOM 4 | PLENER 33 | riddim / bass / breaks / uk sound

DARWIN (CA), Monster, Naphta, Young Majli, Ryan R, OG Karo

ROOM 5 | PLENUM | minimal / techno / ghetto

ALLG, Benji B2B G_SSUS, Mezer, P. Dron, Rudeboy

miejsce

Ulica Elektryków

Gdańsk, Elektryków 1

W samym sercu gdańskiej stoczni, w industrialnym otoczeniu znajduje się miejsce tętniące życiem. Miejscówka muzyczno-gastronomiczną, której wyjątkowość docenią przede wszystkim osoby lubiące postindustrialne klimaty i… duże statki. Co prawda nie jest to klub, a miejsce na świeżym powietrzu, ale właściciele dbają o oprawę muzyczną. Świadczy o tym ściąganie do swojego portu nazwisk i ksywek reprezentujących przeróżne muzyczne kierunki – od dobrego techno po solidny post club. W rozświetlonych portowych hangarach można sobie nieźle podjeść, a pod chmurką potańczyć. Muzycznie jest różnorodnie, kulinarnie jest w czym wybierać, a kto odmówiłby sobie dobrej zabawy z widokiem na coś więcej niż piwniczny sufit?

inne wydarzenia w tym miejscu
 • MYSTIC FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

  Czwartek, 2 czerwca 2022

  Gdańsk

  Mystic Festival 2022: Sprawa jest poważna, dochodzi Saxon, potwierdzamy Mercyful Fate i 39 innych wykonawców!Nie odpuścimy! Ten festiwal odbędzie się i będzie wydarzeniem, które wszyscy zapamiętamy do końca życia. Judas Priest będą świętowali u nas zaległe 50. urodziny – to już wiecie. Oprócz tego czekają was koncerty m.in. wyczekiwanego od wieków Mercyful Fate i Saxon – legendy brytyjskiego metalu. Zapowiadają się także Mgła, Igorrr, Katatonia, Vader, Gold… a to dopiero początek długiej listy, pełnej znakomitych artystów z całego świata.Oprócz 40 nazw, które już znacie, możemy dziś zaprosić was na koncert Saxon, pionierów Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu, niestrudzonych krzyżowców odzianych w dżins i skórę. W 2019 roku Saxon świętował swoje 40 urodziny koncertowym materiałem "The Eagle Has Landed 40 (Live)", w tym roku ukazała się płyta "Inspirations", gdzie grają covery artystów, którzy ich uformowali, a na początek 2022 zapowiadany jest nowy album studyjny Biffa Byforda i jego kompanów – możemy się więc spodziewać mocnego, różnorodnego setu.Zaraza zyskała kolejną rundę, zmuszając nas do przesunięcia festiwalu o kolejny rok, ale nie dajemy za wygraną, nie wycofują się również artyści, którzy chcą współtworzyć z nami – i z wami! – historię. Poniżej znajdziecie listę artystów, których obecność w Stoczni Gdańskiej w czerwcu przyszłego roku możemy potwierdzić już dziś, a kolejna porcja zostanie podana najpóźniej w lipcu. (0)1914
ArabrotAzarath 
BaestBleed From Within
Czerń
Dead Lord
DelugeDolch 
Dopelord
Dwaal
Favorit89
Fleshworld
Gold
Grift
Hangman's ChairIgorrr
Imperial TriumphantInfected Rain
Irfan
Katatonia
Konvent
Lindy-Fay HellaMaggot HeartMajor Kong
Medico PesteMercyful Fate
Mgła
MortiisMotanka
Nightrun87OkkultokratiOnly SonsOVO
Raging Speedhorn
RoskSaxon
Tester Gier
Truchło Strzygi
Vader


podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Czwartek, 25 listopada 2021, 19:00

  B90, Gdańsk, od 79 zł

  Data: 25.11.2021Miejsce: B90Doors: 19:00Start21:00 Organizator: Follow The Step