Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Słoń | Lublin

 • Koncert

Słoń | Lublin

Sobota, 12 lutego 2022

21:00

od 60 zł

Słoń Lublin

W Domu Kultury w Lublinie szykuje się mega wydarzenie. Odbędzie się ono 12 lutego 2021 roku, a będzie to koncert Słonia - nietuzinkowego rapera grozy. Twórczość wokalisty muzyki rap cechuje duża domieszka horroru. Jak zwykle będzie zabawnie i trochę mrocznie, jak to w klimacie Słonia. Dzięki doświadczeniu i niezwykłej twórczości, raper serwuje słuchaczom muzykę pierwszego gatunku. Koncerty Słonia zawsze odbijają się dużym echem wśród fanów, z powodu wyjątkowego talentu wokalisty. Na koncercie oprócz znanych publiczności kawałków raper, zaprezentuje także nowości ze swojej ostatniej płyty. Nie zabraknie tam ciętego humoru z mocną dawką grozy. Na pewno jak to na koncertach Słonia bywa klimat będzie mocno wciągający, a zarazem intrygujący. Będzie to niezwykłe wydarzenie dla fanów Słonia i tych, którzy dopiero chcą zapoznać się z jego twórczością. Na pewno nie może Was tam zabraknąć, bo szykuje się koncert z prawdziwym rapowym przytupem i niezapomniane wydarzenie dla wszystkich fanów horror rapu.

informacja organizatora

Głowa Brain Dead Familia, król horror rapu w Polsce, jeden z najlepszych lirycznie i bezkompromisowych artystów na rodzimym rynku - czyli SŁOŃ, wraca na trasę promującą ostatnie solowe wydawnictwo “REDRUM”. Podczas koncertów będzie można usłyszeć repertuar wzbogacony o utwory z najnowszego, przekrojowego albumu ekipy BDF oraz klasyki z blisko piętnastoletniego dorobku poznańskiego rapera. Koncerty Słonia to niepowtarzalny miks charyzmy, wieloletniego doświadczenia i ciętego humoru. Koncert w Lublinie odbędzie się 12 lutego w klubie Dom Kultury.

SŁOŃ 12.02.2022 drzwi g.19:30 / start 21:00 Lublin | Dom Kultury

BILETY: Przedsprzedaż biletów startuje 26.11 (piątek) o godzinie 10:00.

Oświadczenie COVID-19 do pobrania https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19 ️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ SŁOŃ (Brain Dead Familia) www.facebook.com/wsrh.slon www.instagram.com/braindeadslon/ www.vulgarus.pl “Clint Eastwood” - https://youtu.be/5uLfpiCIUw4 “Wojna Totalna” - https://youtu.be/R1m8NOVmalk “Sierść” - https://youtu.be/KMJ1Q6NFDS4 “Borderlands” - https://youtu.be/TJ9O4NEKzUY “Sicario” - https://youtu.be/pE0DdJf-tSo


Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz--Facebook

bilety
Przedsprzedaż
od 60
miejsce

Dom Kultury Lublin

Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 19

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Dwa Sławy | Lublin

  Sobota, 19 lutego 2022

  Lublin

  DWA SŁAWY | Z Archiwum X2 | KONCERT PREMIEROWYgdzie: LUBLIN | DOM KULTURYkiedy: 19 II 2022Nadchodzi nowe wydawnictwo Dwóch Sławów " Z Archiwum X2", wyprodukowane w całości przez kolektyw producencki The Returners.21 stycznia 2022 roku wydarzą się trzy rzeczy: miliony Polaków wyrzucą karnety na siłownię, imieniny obejdą Jarosław i Patrokles, a Dwa Sławy dołożą kolejną cegiełkę do swojej dyskografii, wychodząc niejednokrotnie ze swojej strefy komfortu bitów 75bpm i wysyłania raportu błędów autotune'a do serwisantów Antares Audio Technologies.To nasza najbardziej wsobna płyta, wyprodukowana, napisana, nagrana, zaaranżowana, obfotografowana i zobrazowana głównie przez naszą czwórkę, jak za dobrych złych czasów.Radek to brat Jarka, a Returnersi to marka.Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzicaPoniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekunazgoda: http://bit.ly/ZGODA_NA_KONCERT https://bit.ly/regulamin_wydarzenia

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Niedziela, 15 maja 2022, 18:00

  Hala Globus, Lublin, od 50 zł

  Czas już na zimowy sen potem śpiewać będzie lżej. Sprawdź muzyczną ucztę u sanah!

 • Koncert
  Polski rap
  Pod dachem

  Sobota, 19 marca 2022, 20:00

  SilenceClub, Lublin, od 30 zł

  Bozon Records oraz Godline z przyjemnością zapraszają na wyjątkowy koncert promujący nowe wydawnictwo TAU pt. "Ikona"Bilety zakupione na koncert w ramach trasy "2020" zachowują ważność i będą upoważniały do wejścia na wydarzenie w ramach "Ikona Tour"W związku z sytuacją epidemiologiczną zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu i lokalizacji.Tau - IkonaPierwszy singiel - https://tiny.pl/7pvc2Drugi singiel feat. Małach - https://tiny.pl/7nlrpTrzeci singiel - https://tiny.pl/7nkw7Zamów płytę tu www.bozonrecords.plOpis płyty: ,,Pierwowzorem ikon były pochodzące z I wieku portrety grobowe odnalezione w Egipcie. Przedstawiały one wizerunek osoby, która po śmierci została pochowana wraz ze swoją ikoną. Współcześnie znane nam ikony przedstawiają wizerunki chrześcijańskich świętych. Koncepcja albumu wyraża tę rzeczywistość w następujący sposób - każdy Człowiek rozpoczyna swoje życie jako Ikona stworzona na Obraz Boga. Zapisujemy ją poprzez czyny, słowa i myśli, a proces tworzenia obrazu naszego życia kończy się wraz z naszą śmiercią. Jakie było życie - taka będzie Ikona. W tytułowym utworze autor płyty zadaje pytanie, które jest rdzeniem tej metafory: ,,Jaka jest Twoja Ikona? Rozświetlona? A może bardzo mroczna - wielka rozpacz...?''. Najnowszy album, to aż 20 utworów i 7 gościnnych występów, które zaskoczą wielu słuchaczy. To m.in. BRO, Małach, Sarius, Zbuku czy ks. Bartczak. Jak prezentuje się Ikona Tau? Przekonamy się już 04.12.2020 r. gdy odbędzie się sklepowa premiera wydawnictwa.Zamów preorder na www.bozonrecords.pl Do zobaczenia pod sceną!

 • Koncert

  Wtorek, 24 stycznia 2023, 18:30

  Hala Globus, Lublin, od 90 zł

  TRIBUTE TO DIRE STRAITSBothers in Arms TourCzekamy na serię hitów jednego z największych zespołów lat 80-tych. Zostaną one zaprezentowane w czasie koncertu A Tribute to Dire Straits.Dire Straits powstali w roku 1977 z inicjatywy artystów takich jak Mark Knopfler, John Illsley, David Knopfler i Pick Withers i szybko osiągnęli światowy sukces. Ich światowa trasa koncertowa w latach 1985-1986 zakończyła się trzema milionami sprzedanych biletów, a w tym samym czasie fani kupili 100 milionów płyt, na których znalazły się takie hity jak Sultans of swing, Walk of Life i Money for Nothing.Najlepiej sprzedający się album Dire Straits „Brothers in Arms” był pierwszym albumem, który sprzedał ponad milion płyt w nowym wówczas formacie CD. Zespół rozwiązał się w roku 1995, ale ich muzyka żyje dzięki między innymi koncertom typu Tribute.A Tribute to Dire Straits było zagrane dotychczas w kilku krajach przy wyprzedanych salach m.in. w Szwecji, i Danii. Szwedzcy muzycy, którzy tworzą ten projekt, przez ostatnie lata spotykali się z nieustającym uznaniem widowni i recenzentów. Tak o nich pisała prasa:„ A Tribute to Dire Straits to wysoki standard” - Corren„Gra na gitarze Stefana Jonssona jest fenomenalna” - Barometr.Nasza firma od roku 2000 miała okazję promowania w Polsce kilku koncertów Marka Knopflera z zespołem. Wszystkie ciszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Nadszedł więc czas, byśmy zaprezentowali Państwu specjalne wydarzenie, jakim jest A Tribute to Dire Straist.