SnowFest Festival 2021 [ZMIANA DATY]

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Polski rap

SnowFest Festival 2021 [ZMIANA DATY]

4-5.03.2022, 18:00

od 150 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już w marcu 2021 w Szczyrku odbędzie się wydarzenie, którego nie mogą przegapić wielbiciele dobrych brzmień i gór.

Już po raz kolejny to piękne górskie miasteczko zamieni się w miejsce pełne dobrej muzyki i brzmień na najwyższym światowym poziomie. A wszystko to w otoczeniu pięknych szczytów i niezwykłej zimowej aury. Jest to jedyne takie wydarzenie w tej części Europy, w którym trzeba wziąć udział.

W repertuarze festiwalu po raz kolejny znajdą się brzmienia muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach, hip-hop oraz różne odsłony sceny alternatywnej. W poprzednich edycjach na scenie festiwalu wystąpili m.in. Mos Def, Sigma czy Vitalic. Również fani sportów zimowych będą mogli skorzystać ze świetnie przygotowanych tras narciarskich oraz snowboardowych. Na miłośników dobrej kuchni czekać będą food trucki serwujące dania z różnych zakątków świata. Organizatorzy przygotowali także szereg innych atrakcji festiwalowych, które będzie można poznać już wkrótce. Jedno jest pewne- żaden uczestnik nie będzie się nudził.

informacja organizatora

Od ośmiu lat SnowFest Festival rozgrzewa tych, którzy nie zapadają w festiwalowy sen zimowy. To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą się bawić i tańczyć bez względu na porę roku.

Kolejna edycja pod szyldem SnowFest Festival odbędzie się 5 i 6 marca 2021 roku, w Szczyrku. Stolica polskiej zimy po raz kolejny wypełni się po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie województwa Śląskiego, a także w tej części Europy, gdyż próżno szukać podobnego, zimowego konceptu festiwalowego. Podnóża Beskidu Śląskiego wypełnią się głośnymi rozmowami pasjonatów zimowych sportów i dobrej zabawy, a także muzyką najwyższej próby, co znajduje potwierdzenie w ubiegłorocznych line-upach. Dotychczas na festiwalu wystąpili m.in.: Mos Def, Sigma, Vitalic, Metrik, Shy FX, Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonawców.

W nadchodzącej edycji program muzyczny będzie również niezwykle zróżnicowany - od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę. Dla fanów sportów zimowych będą czekały doskonale przygotowane trasy na stokach narciarskich. Smakosze, krytycy kulinarni i wszyscy, którzy wpadną w sidła “gastro fazy”, będą pod opieką najlepszych foodtrucków.
Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji festiwalowych, o których więcej już niebawem na stronie www i fan page SnowFest Festival.

Do sprzedaży trafiła właśnie promocyjna pula dwudniowych karnetów Early Bird w cenie 150 zł. Pierwszych artystów poznacie w listopadzie a do tego czasu zachęcamy do zakupu biletów oraz rezerwowania noclegów w Szczyrku. Do usłyszenia, hej!

Bilety na to wydarzenie dostępne są na www.goingapp.pl oraz w salonach EMPiK

www.snowfest.pl

miejsce

Amfiteatr Skalite

Szczyrk, Deptak nad Żylicą 43-370