Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

SnowFest Festival Powered By TAURON 2022

  • Festiwal
  • Elektronika
  • Festiwale muzyczne
  • Polski rap
  • Rap
  • Polskie
  • Zagraniczne
  • W plenerze
  • Drum'n'bass

SnowFest Festival Powered By TAURON 2022

SnowFest Festival 2022 Szczyrk

Już w dniach od 4 do 5 marca 2022 roku odbędzie się SnowFest Festival. Festiwal odbędzie się w Szczyrku, a dokładniej w Amfiteatrze Skalite.

Szczyrk jest stolicą polskiej zimy. Po raz kolejny wypełniona zostanie po brzegi muzyką światowych oraz polskich gwiazd. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych oraz sportowych odbywających się w województwie Śląskim. Co więcej, próżno szukać podobnego festiwalu w tej części Europy.

Dotychczas na festiwalu wystąpili między innymi Mike Skinner z The Streets, Booka Shade, Sub Focus, Pendulum, Andy C, Chase And Status, Shy FX, Vitalic, Sigma, Mos Def oraz wielu, wielu innych.

W edycji nadchodzącej program muzyczny także nas nie zawiedzie. Będzie bardzo zróżnicowany. Znajdzie się coś ciekawego dla fanów muzyki elektronicznej, hip-hopu oraz szeroko pojętej alternatywy.

Nie zabraknie oczywiście także dodatkowych festiwalowych atrakcji.

Zapraszamy serdecznie - nie może Cię tam zabraknąć. Nie zawiedziesz się na pewno!

informacja organizatora

Dziewiąta edycja największego muzycznego wydarzenia pod szyldem SnowFest Festival odbędzie się 4 i 5 marca 2022 roku, w Szczyrku.

Stolica polskiej zimy po raz kolejny wypełni się po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie województwa Śląskiego, a także w tej części Europy, gdyż próżno szukać podobnego, zimowego konceptu festiwalowego.

Podnóża Beskidu Śląskiego wypełnią się głośnymi rozmowami pasjonatów zimowych sportów i dobrej zabawy, a także muzyką najwyższej próby, co znajduje potwierdzenie w ubiegłorocznych line-upach.

Dotychczas na festiwalu wystąpili m.in.: Mos Def, Sigma, Vitalic, Metrik, Shy FX, Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonowców.

W nadchodzącej edycji program muzyczny będzie również niezwykle zróżnicowany - od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę.

Dla fanów sportów zimowych będą czekały doskonale przygotowane trasy na stokach narciarskich. Smakosze, krytycy kulinarni i wszyscy, którzy wpadną w sidła “gastro fazy”, będą pod opieką najlepszych foodtrucków.

Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji festiwalowych, o których więcej już niebawem na stronie www i fan page SnowFest Festival.

www.snowfest.pl
FB SnowFest
FB SnowFest 2022 (wydarzenie)

bilety
Bilet 1-dniowy (Piątek, 4.03.2022)
od 165
Bilet 1-dniowy (Sobota, 5.03.2022)
od 165
Last Call
od 290
miejsce

Amfiteatr Skalite

Szczyrk, Deptak nad Żylicą 43-370