Sokół - Eskimo Tour - Katowice [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Sokół - Eskimo Tour - Katowice [ZMIANA DATY]

Piątek, 30 kwietnia 2021

18:00

od 80 zł

Eskimo Tour to zapowiedź nowej trasy koncertowej Sokoła.

Artysta, który w zeszłym roku podbił rynek muzyczny swoim solowym albumem, rusza w trasę koncertową już w marcu. I obiecuje wystartować z całkiem świeżym materiałem!

Trasa Eskimo Tour przewiduje występy od początku marca do początku kwietnia. Muzyk swój nowy materiał zaprezentuje między innymi w Katowicach 30 kwietnia 2021 r. w klubie P23 (Katowice, ul. Porcelanowa 23). Oprócz nowego materiału, fani będą mieli okazję usłyszeć największe hity z solowego albumu Wojtka Sokoła. Zapowiada się znakomita zabawa, tym bardziej, że organizatorzy zapowiedzieli oryginalną oprawę wizualną, która ma powalić publiczność na kolana.

Jak zapowiadają organizatorzy, po koncercie Sokoła będziecie musieli odśnieżać! Zapowiada się więc niezapomniany koncert, który zaniesie was na zupełnie nowe muzyczne rejony. Dla fanów nie zabraknie niespodzianek nie tylko muzycznych. Warto zarezerwować już dziś swój czas, bo nie może zabraknąć tam prawdziwych fanów Sokoła! A zatem, zgodnie z hasłem promującym trasę: „Husky ciągną ten kulig i jedziemy!”

informacja organizatora

Sokół - Eskimo Tour - Katowice

Sokół wraca z nowym materiałem. Będziecie musieli po tym odśnieżać.
Singiel niebawem.

miejsce

P23

Katowice, Porcelanowa 23