Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sokół - Eskimo Tour - Katowice [ZMIANA DATY - TBA]

 • Koncert
 • Polski rap
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

Sokół - Eskimo Tour - Katowice [ZMIANA DATY - TBA]

Trasa Eskimo Tour przewiduje występy od początku marca do początku kwietnia. Muzyk swój nowy materiał zaprezentuje między innymi w Katowicach w klubie P23 (Katowice, ul. Porcelanowa 23). Oprócz nowego materiału, fani będą mieli okazję usłyszeć największe hity z solowego albumu Wojtka Sokoła. Zapowiada się znakomita zabawa, tym bardziej, że organizatorzy zapowiedzieli oryginalną oprawę wizualną, która ma powalić publiczność na kolana.

Jak zapowiadają organizatorzy, po koncercie Sokoła będziecie musieli odśnieżać! Zapowiada się więc niezapomniany koncert, który zaniesie was na zupełnie nowe muzyczne rejony. Dla fanów nie zabraknie niespodzianek nie tylko muzycznych. Warto zarezerwować już dziś swój czas, bo nie może zabraknąć tam prawdziwych fanów Sokoła! A zatem, zgodnie z hasłem promującym trasę: „Husky ciągną ten kulig i jedziemy!”

informacja organizatora

Sokół - Eskimo Tour - Katowice

Sokół wraca z nowym materiałem. Będziecie musieli po tym odśnieżać.

bilety
Pula 3
od 80
miejsce

P23

Katowice, Porcelanowa 23

P23 to klub na terenie katowickiej Fabryki Porcelany. Usłyszycie tu najlepszą elektronikę na światowym poziomie jak i zobaczycie koncert największych polskich gwiazd.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • P23: KV2 Soundsystem Launch with Anetha & Schacke

  P23: KV2 Soundsystem Launch with Anetha & Schacke

  Piątek, 2 lipca 2021

  Katowice

  Po latach ciągłego doskonalenia naszej przestrzeni, przyszedł moment ostatecznego upgrade'u głównego motoru napędowego, jakim jest klubowy soundystem. Odpalenie tak potężnego nagłośnienia marki KV2 wymaga odpowiednich środków. Skład, który dla Was przygotowaliśmy sprawdzi się idealnie jako pierwszy, klubowy test tego mocarnego sprzętu.Poza głównymi salami P23, do Waszej dyspozycji oddamy także zadaszony dziedziniec Fabryki Porcelany, strefy chill i dwa duże bary. KV2 Launch:AnethaSchackeDtekk b2b MonsterPeneraDziedziniec:FoxallSkarbyFilip Sonik & MivhuTobiasz DJ

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Rock
  Pop
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Jutro, 18:00

  Klub Królestwo, Katowice, od 69 zł

  Równo trzy miesiące po premierze swojej ósmej płyty zespół Happysad wyrusza w trasępromocyjną. Następcę ozłoconego już Ciała Obcego, krążek Rekordowo Letnie Lato, wydała 29 listopada 2019 firma Mystic, a promują go single: Cały, Jak dawniej oraz Słoneczniki i Konopie, do których zespól przygotował trzy teledyski.„- Cieszymy się, że chyba po raz pierwszy w naszej historii, od wydania płyty do rozpoczęcia trasy promującej minie trochę czasu. Odbiorcy będą mieli okazję poznać bardzo dokładnie materiał, trochę z nim pożyć. Wierzymy, że na koncerty przyjdą zaangażowani emocjonalnie. My natomiast będziemy mieli chwilę na przygotowanie się do odgrywania tych utworów na żywo. Wbrew pozorom to dość wymagający materiał” - mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.Portal interia.pl w recenzji płyty napisał: „To naprawdę świetne, melodyjne, ale jednocześnie uciekające w nieoczywiste strony kompozycje” dodając także: „Ewolucja Happysadu jest jedną z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących w historii polskiego rocka”.Na program każdego występu złożą się piosenki z Rekordowo Letniego Lata i najbardziej znane utwory zespołu.Cały - https://youtu.be/JWpzJLAwELgJak dawniej - https://youtu.be/1HvloOIr2RY

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Piątek, 2 lipca 2021, 18:00

  P23, Dziedziniec Fabryki Porcelany, Katowice, od 0 zł

  UWAGA: NOWA DATA WYDARZENIA!!!Co powiecie na lufę w Katowicach? Mamy trochę zaległości, więc będzie się działo! PRO8L3M wraca ze zdwojoną siłą po długiej przerwie i zagra wyjątkowy koncert z premierowymi wykonami z dwóch ostatnich albumów: “Art Brut 2” oraz “Fight Club”. Jak zawsze możecie liczyć na wyjątkową oprawę wizualną.Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi wymogami sanitarnymi i na ten moment udostępniamy co drugie miejsce na widowni.

 • Image preview
  Koncert
  Rock
  Alternatywa
  Pop
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Piątek, 1 października 2021, 18:00

  MegaClub @ MCK, Katowice, od 70 zł

  Drogie Panie, Drodzy Panowie!Dryń, dryń!Dojeżdżamy na pętlę.To była kapitalna przygoda. Przygoda naszego życia.Po ponad 20 latach grania i wielu niezapomnianych chwilach spędzonych razem z Wami zawieszamy działalność Zespołu.Nie mówimy, że to koniec, że zamykamy Zespół, bo tak się po prostu nie da.Nasza przyjaźń tu się zaczęła, a prawdziwa przyjaźń nigdy się kończy.To był ważny i intensywny czas dla nas wszystkich. Pinezek wbitych w mapę koncertową nikt chyba nie jest w stanie zliczyć. Dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście z nami. Mieliśmy ogromne szczęście mieć Was – naszych Słuchaczy.Ale zanim powiemy Wam i sobie „cześć”...Od dawna mamy apetyt na odświeżenie starych kawałków. Nadszedł na to czas i właściwy moment – pojedziemy z nimi w ostatnią trasę. Oczywiście nie zabraknie też tych piosenek, które doskonale znacie.Mamy nadzieję, że te koncerty zrobią dobrze Wam i nam na pożegnanie.Zapraszamy na koncerty w ramach pożegnalnej trasy – „No to Che!”11.12.2020Bramy: 18:00Start: 20:00Miejsce: MegaClub:MCK, Katowiceplac Sławika i Antalla 1, 40-163 KatowiceSala koncertowa - Miejsca stojące.