Sokół - Eskimo Tour - Poznań [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Sokół - Eskimo Tour - Poznań [ZMIANA DATY]

Piątek, 26 marca 2021

18:00

od 80 zł

Sokół - Eskimo Tour już 26 marca 2021 w Poznaniu!

Sokół zapowiada nowy materiał oraz rusza w trasę Eskimo Tour. Sokół w żadnym wypadku nie zwalania tempa. Po jego spektakularnym sukcesie solowego debiutu wydanego przed rokiem artysta zapowiada całkiem nowy projekt oraz rusza w kolejną koncertową trasę. Eskimo Tour startuje już w marcu. Łącznie koncertów odbędzie się aż dwanaście.

Poza materiały z już platynowe płyty o nazwie "Wojtek Sokół" widzowie także mogą się spodziewać repertuaru klasycznego oraz całkowitych nowości. Organizatorzy zapowiadają także nową oraz bardzo imponującą wizualną oprawę koncertów. Ogromna popularność artysty sprawiała, że okazało się zabukowanie dwóch występów, które odbędą się dzień po dniu w poznańskiej Tamie.

Nie może Cię zabraknąć na tym koncercie. Trasa potrwa do samego kwietnia, mimo to będziemy musieli po niej odśnieżać. Z harmonogramem wszystkich koncertów można zapoznać się na stronie artysty.

Widzimy się wszyscy 26 marca 2021 w poznańskiej Tamie.

Start już o godzinie 18.00! Do zobaczenia pod sceną.

informacja organizatora

Sokół - Eskimo Tour - Poznań

Sokół wraca z nowym materiałem. Będziecie musieli po tym odśnieżać.
Singiel niebawem.

miejsce

Tama

Poznań, Niezłomnych 2

Klub Tama Poznań to jedna z najbardziej rozpoznawalnych przestrzeni, na których odbywają się koncerty. Znajduje się w budynku, który niesie za sobą kulturalną historię, którą docenili Poznaniacy. Odwiedzając Klub Tama przenosimy się do jednej z najstarszych sal koncertowych w Poznaniu i do wielowymiarowego świata, który koncentruje najbardziej wyraziste osobowości. Starannie dobrani artyści, zróżnicowanie gatunków muzyki i pełna sala Gości. Już sam budynek, w którym mieści się klub, wyglądem nawiązuje do eklektycznej i zabytkowej aranżacji. Wewnątrz poznańskiego klubu integrujemy się z artystą i całą publiką, dając się ponieść dygresji od dnia powszedniego w rytm muzyki. Doskonała lokalizacja i duża przestrzeń - mogąca pomieścić 1000 osób to jedne z wielu udogodnień Klubu Tama. Działalność tego klubu jest skierowana do Gości chcących spędzić czas wypełniając go przyjaznym i niepowtarzalnym klimatem, jaki spotkamy na ul. Niezłomnych 2 w Poznaniu. Na przestrzeni działalności Klubu Tama, zagrali w niej dla publiczności tacy artyści jak Illustion, O.S.T.R., Young Igi czy Riverside. Zróżnicowanie koncertów i wydarzeń pozwala na zintegrowanie jak najszerszego grona osób, którzy wracają do Klubu Tama po więcej. Muzyczne wrażenia, oprawa koncertowa i akompaniament na żywo to cecha rozpoznawcza klubu. Goście doceniają regularne wydarzenia, które proponuje Tama, wciąż aktualizując i powiększając listę wykonawców. Poznańską salę koncertową wkrótce odwiedzi Kortez z przedpremierowym koncertem, The Dumplings, Mela Koteluk, Daria Zawiłałow i Paluch. Dynamicznie działający klub i organizatorzy, którzy uwielbiają dostarczać Gościom muzycznych wrażeń. Mocno wspierają polską scenę muzyczną i początkujących artystów, których muzyka aktualnie podbija Polskę. Klub Tama to miejsce, gdzie spędzisz całą noc tracąc poczucie czasu. Tama jest nastawiona na niefrasobliwy i beztroski czas, pozbawiony ograniczeń. Ten klub to gratka dla fanów najbardziej ekstremalnej muzyki elektrycznej, głodnych doznań dźwiękowych i dobrej zabawy.