Sokół - Eskimo Tour - Wrocław [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Sokół - Eskimo Tour - Wrocław [ZMIANA DATY]

Czwartek, 4 marca 2021

19:00

od 80 zł

Trasa koncertowa Sokoła pod tytułem "Eskimo Tour" to długo wyczekiwane przedsięwzięcie, które dojdzie do skutku w 2021 roku.

Raper odwiedzi swoich słuchaczy w największych miastach na terenie Polski, pojawiając się również we Wrocławiu. Koncert w tym mieście zaplanowano na 4 marca, na godzinę 19:00 w A2 - Centrum Koncertowym.

Sokoła słuchało się jeszcze przed 2000 rokiem, lecz artysta nie zszedł ze sceny przez długie lata, cały czas się rozwijając. Tworzył kawałki w grupie WWO, działał na własny rachunek, ale też współpracował z różnymi innymi raperami. Koncert na terenie Wrocławia zapowiada się bardzo ekscytująco, ponieważ artysta pojawi się tam wraz ze swoim nowym materiałem. Sokół na początku 2020 roku będzie promował swój nowy singiel. Jeśli ktoś słucha rapera od dłuższego czasu, powinien pojawić się w Wałbrzychu, aby móc zapoznać się z jego obecną twórczością. Sokół na przestrzeni lat współpracował m.in. z Hemp Gru, Slums Attack, Chadą czy też VNM. Wszystkie te współprace okazywały się być prawdziwymi hitami.

informacja organizatora

Sokół - Eskimo Tour - Wrocław

Sokół wraca z nowym materiałem. Będziecie musieli po tym odśnieżać.
Singiel niebawem.