Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Warszawa Główna | SP ZOO: Frosti & Berson

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie

Warszawa Główna | SP ZOO: Frosti & Berson

Czwartek, 17 czerwca 2021

20:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

FROSTI I BERSON znani jako SPÓŁKA ZOO WJEŻDŻAJĄ JAK CZOŁG W WARSZAWA GŁÓWNA
17 czerwca WWA PŁONIE

Koncert + Afterparty:
SP. ZOO: FROSTI & BERSON + guest/s

Bilety w przedsprzedaży:
40zł/45zł/50zł

wejście na wydarzenie: 20:00
Start koncertu: 21:30
Afterparty od 00:00


17.06 | Thursday
Start from 7PM till the last wo/man on the dancefloor.
Warszawa Główna (ul. Kolejowa 8/10)

miejsce

Warszawa Główna

Warszawa, Kolejowa 8/10

Warszawa Główna to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy! Ulokowany w centralnej części stolicy bar, klub i letnia scena to odpowiedź na stale rosnące potrzeby miejskiej tkanki.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Warszawa Główna | Bonsoul: Bonson x Soulpete

  Warszawa Główna | Bonsoul: Bonson x Soulpete

  Czwartek, 22 lipca 2021

  Warszawa

  WARSZAWA GŁÓWNA - TAM NAS SPOTKASZ!Duet Bonson i Soulpete znani jako Bonsoul wracają do Warszawy z ich wspólnym materiałem!Po sukcesie trasy RESTART TOUR a zwłaszcza niezwykle ciepło przyjętej dwukrotnie Warszawie Damian i Piotr postanowili zrobić sobie chwilę przerwy od pandemicznej rzeczywistości i jeszcze raz odwiedzić stolicę w prawdopodobnie JEDYNYM KONCERCIE BS w tym roku!⚠ UWAGA!ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONCERCIE WYMAGANE SĄ NA NOGACH STARE NAJE!Koncert + Aferparty:Bonson x Soulpete + Guest/sRozpoczęcie wydarzenia 20:00

 • Wake&Rave | Vertical Spectrum / Warszawa Główna

  Sobota, 24 lipca 2021

  Warszawa

  Burda, zamęt, chaos - żadna inna muzyka nie sprzyja sonicznej destrukcji tak jak techno w jego ekstremalnych warunków.Rozpoczęcie przygody z występami klubowymi nie jest proste. Nie chodzi tylko o umiejętności, ale też przełamanie bariery onieśmielenia i sztukę zawładnięcia publicznością za pomocą dźwięków najwyższej próby.So let's dance as if nobody is watching.._________________________________________◉ Vertical Spectrum (Pole Group)SC: https://soundcloud.com/vertical-spectrum◉ Michal Jablonski (Lost in Ether/VSK series)b2b Kaotik (Playground)SC: https://soundcloud.com/michaljablonskiSC: https://soundcloud.com/kaotik_playground◉ Johannes de Leysen (Trainspotting) b2b internal explorer (Trainspotting)SC: https://soundcloud.com/johannes_de_leysenSC: https://soundcloud.com/internalexplorer◉ Felis Silvestris (Wrocław)SC: https://soundcloud.com/felissilvestris_________________________________________START: 22:00KONIEC: 07:00BILETY:I PULA - 20 PLNII PULA - 30 PLNIII PULA - 40 PLNW DNIU IMPREZY - 50 PLN (GOTÓWKA)ZASADY:◉ bądź miły◉ selekcjoner mówi ostatnie słowo◉ just dance like nobody is watching_________________________________________Nasza foto relacja z imprez.999 | Lars Huismann

 • Warszawa Główna | Major SPZ

  Czwartek, 29 lipca 2021

  Warszawa

  Niedaleko do Berlina, dwie godziny, max godzina. Major SPZ w Warszawa Główna!Koncert + afterparty:Major SPZ + guest/sBilety w przedsprzedaży:40 zł / 45 zł / 50 złTimetable:Rozpoczęcie wydarzenia 20:00Start koncertów: 21:00Afterparty od 00:00-----------29.07 | ThursdayStart from 7PM till the last wo/man on the dancefloor.Warszawa Główna (ul. Kolejowa 8/10)

 • LAZZ 2021: NON-STOP EDITION

  Czwartek, 29 lipca 2021

  Warszawa

  W ubiegłym roku padały zmyślne hasła w duchu: „Zapomnij o wyjeździe do Lazz Vegas czy Lazz Palmas i wybierz się do nas”, deklarowaliśmy także gromkie „Lazz nie dogoniat”, aż wreszcie krzyczeliśmy z płockiej sceny „Lazz rąk w górę, łapy łapy!”.Dzisiaj po ponadrocznej przerwie, nieobecności w płockim nadleśnictwie - powracamy w miejskiej, odświeżonej formule „NON-STOP EDITION”, co w praktyce oznacza tyle, że od 29 lipca (czwartek) do 1 sierpnia (niedziela) będziemy nieprzerwanie grać w nowo powstającej miejscówce Warszawa Główna (Kolejowa 8/10), co daje nam rekordową ilość 96 godzin nieskrępowanej zabawy w rytmie elektronicznych szlagierów, które wyjdą spod ręki naszej utalentowanej muzycznej społeczności.Od kilku lat spotykaliśmy się w płockim nadleśnictwie, ale z racji wyjątkowych czasów i okoliczności, postanowiliśmy przenieść festiwalowego ducha do Warszawy, aby w samym jej sercum przypomnieć, że najważniejsze wartości, jakie nam przyświecają to: „muzzyka”, „jedzzenie” i „przzyjaciele. Dołącz do nas!2907 | ThursdayzSaint PeterTechnovyERezzProfessor SaibertinNOIREnlatLopez DJHornetRoysatHENRY / JAVIERPiaseckiMabuAlthermoMust SaidNajKiLukasz Sibiga3007 | FridayzOLIVER DEUTSCHMANNScrabySir UlikLuke CaspiAddy-ZDrumadditionPiaseckiPIURAdam ObrębskiHoliday80Tha NootaThe PickPiotr HoEM ILLDJ Zafrica3107 | SaturdayzBohemian OkoMiniailovVaragvaMax Tran VanNBSEEdwin DJ SebassJoshLarixKemotMaciej KozakKEVSCeglarek0108 / SundayzFedotov SvaranuarrrrrShazzeLitvinkoContactSurowy StanSkullFellazThomas PackerSantos JuniorZaga’to

podobne wydarzenia
 • Image preview
  Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Dzisiaj, 19:30

  Praga Centrum, Warszawa, od 79 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.Beaty Kozidrak nikomu nie trzeba przedstawiać. To niekwestionowana Królowa polskiej sceny muzycznej. Współzałożycielka kultowego zespołu Bajm, autorka takich hitów grupy jak: "Biała armiach", "Co mi Panie dasz", "Myśli i słowa", czy solowych: "Siedzę i myślę", "Taka Warszawa" oraz "Upiłam się Tobą”.Data: 18.07.2021Otwarcie: 18:00Start: 19:30Miejsce: Praga CentrumPraga Centrumul. Szwedzka 2/4 Hala 1003-429 Warszawawww.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 • Image preview
  Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Jutro, 19:30

  Praga Centrum, Warszawa, od 99 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.Beaty Kozidrak nikomu nie trzeba przedstawiać. To niekwestionowana Królowa polskiej sceny muzycznej. Współzałożycielka kultowego zespołu Bajm, autorka takich hitów grupy jak: "Biała armiach", "Co mi Panie dasz", "Myśli i słowa", czy solowych: "Siedzę i myślę", "Taka Warszawa" oraz "Upiłam się Tobą”.Data: 19.07.2021Otwarcie: 18:00Start: 19:30Miejsce: Praga CentrumPraga Centrumul. Szwedzka 2/4 Hala 1003-429 Warszawawww.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The StepPrzestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 • Koncert

  Wtorek, 20 lipca 2021, 18:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 99 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.Beaty Kozidrak nikomu nie trzeba przedstawiać. To niekwestionowana Królowa polskiej sceny muzycznej. Współzałożycielka kultowego zespołu Bajm, autorka takich hitów grupy jak: "Biała armiach", "Co mi Panie dasz", "Myśli i słowa", czy solowych: "Siedzę i myślę", "Taka Warszawa" oraz "Upiłam się Tobą”.Data: 20.07.2021Miejsce: Praga Centrum Drzwi 18:00Start 19:30Praga Centrumul. Szwedzka 2/4 Hala 1003-429 Warszawawww.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The StepPrzestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.