Wielka Trasa Stand-up Polska: Koniec Świata w Gorzowie Wielkopolskim

  • Stand-up i impro

Wielka Trasa Stand-up Polska: Koniec Świata w Gorzowie Wielkopolskim

Niedziela, 15 września 2019

19:00

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Ogólnopolska trasa niepowtarzalnej grupy Stand-up Polska zawita również do Filharmonii Gorzowskiej!

I to już niebawem bo dokładnie 15 września dziewięciu najwybitniejszych komików z grupy stanie przed publicznością i zaprezentuje unikalny materiał, przygotowany specjalnie na potrzeby trasy. Tematem przewodnim jest w tym roku “Koniec Świata”, więc z pewnością usłyszymy najlepiej przedstawione, humorystyczne podejście do zbyt dobrze znanych nam wszystkim konfliktów. Nie możecie tego przegapić!

Bilety dostaniecie u nas!

informacja organizatora

Wielka Trasa Stand-up Polska powraca z “Końcem Świata”! Wielka Trasa Stand-up Polska 2019 bilety już w sprzedaży.

Ekipa Stand-up Polska niedługo znów wyrusza w drogę w składzie dziewięciu wspaniałych polskiego stand-upu: Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartek Walos, Wojciech Fiedorczuk, Cezary Jurkiewicz, Piotrek Szumowski, Maciek Adamczyk i Sebastian Rejent!

Przed Państwem IX Wielka Trasa!

Tym razem komicy zajmą się problemami, które nieuchronnie zbliżają nas do tytułowego końca świata. Materiał będzie oscylował wokół globalnych zagrożeń, zarówno tych znanych, jak i mniej pospolitych. Będzie mowa o kataklizmach, chorobach i wojnie. Największych niebezpieczeństwach dla człowieka, ale też o ludzkiej rasie, jako głównym przyczynku problemów kochanej Matki Ziemi. Wszystkie okropieństwa zostaną przefiltrowane przez szalone umysły komików, co spowoduje, że ta mieszanka komedii będzie zagrożeniem samym w sobie.

Ta broń masowego rażenia będzie pilotowana przez Koniec Świata zacznie się już we wrześniu!

miejsce

Filharmonia Gorzowska

Gorzów Wielkopolski, ul. Dziewięciu Muz 10