Stand-up na Pradze: Adam Van Bendler, Jakub Śliwiński [ODWOŁANE]

  • Stand-up i impro

Stand-up na Pradze: Adam Van Bendler, Jakub Śliwiński [ODWOŁANE]

TBA

od 39 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Lato na Pradze to nie tylko koncerty! To również miejsce, w którym możesz spotkać się ze znajomymi, napić się drinka, skosztować Aperola, wrzucić coś na ząb, posłuchać setów najlepszych polskich DJów oraz wziąć udział w występach najlepszych polskich stand-uperów! Ponad 20 czołowych nazwisk polskiej sceny komediowej wystąpi w murach Praga Centrum.

Adam Van Bendler to komik z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą ponad tysiąc występów Stand-upowych w całej Polsce i zagranicą. Był komediową gwiazdą w takich programach jak Comedy Central, Polsat, TVN – Kuba Wojewódzki czy na antenie TVP Rozrywka.
Szerokie grono jego fanów rośnie z każdym rokiem a wszystkie filmy z jego występów Stand-upowych mają na YouTube łącznie ponad 8 milionów wyświetleń (stan na 04.2019) Co roku pojawia się na największych salach koncertowych oraz występuje na najbardziej prestiżowych imprezach w Polsce. Wyróżnia go ogromna skuteczność w rozbawianiu publiki każdego rodzaju. A to dzięki uniwersalnym tematom, rewelacyjnym kontakcie z publiką oraz charyzmie scenicznej, którą mógłby obdzielić kilku artystów.

Jakub Śliwiński - Standup, improwizacja, czasem muzyka albo jakieś rysunki. Aktualnie głównie standup i spacery ze mną na jutubie.
A! I oryginalnie z urzędu to jestem Jakub Śliwiński, jakby ktoś tak szukał przez wyszukiwarki.

Data: TBA
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Sprzedaż biletów na każde z wydarzeń stand-up'owych rusza w poniedziałek o godzinie 12:00.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce