Stand-up na Pradze: Mateusz Socha, Tomasz Kwiatkowski [SOLD OUT]

  • Stand-up i impro

Stand-up na Pradze: Mateusz Socha, Tomasz Kwiatkowski [SOLD OUT]

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

20:00

od 59 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Lato na Pradze to nie tylko koncerty! To również miejsce, w którym możesz spotkać się ze znajomymi, napić się drinka, skosztować Aperola, wrzucić coś na ząb, posłuchać setów najlepszych polskich DJów oraz wziąć udział w występach najlepszych polskich stand-uperów! Ponad 20 czołowych nazwisk polskiej sceny komediowej wystąpi w murach Praga Centrum.

Mateusz Socha
Dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Tomasz Kwiatkowski
Brał udział w pierwszych imprezach stand-upowych w Przodowniku, a teraz jego kariera wystrzeliła tak, że występuje przed setkami widzów na trasie po całej Polsce. Tomkowi udało się ugruntować swoją pozycję błyskotliwego, rozpoznawalnego, ale też ofensywnego w środkach wyrazu komika, który pod szorstkim płaszczem bezczelności skrywa równie szorstki, ale za to miękki płaszcz autoironii.
O jego niedostępnym już programie komediowym "Wulgarny stand-up o ruchaniu" krążą już legendy, za to niedawno podzielił się w międzynarodowej sieci internet programem "Super chłopak!" - bo taki właśnie jest, prywatnie i zawodowo: super i chłopak.

Data: 10 sierpnia 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce