Stand-up Polska Na żywo

  • Koncert
  • Online

Stand-up Polska Na żywo

Poniedziałek, 27 kwietnia 2020

21:00

od 9 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

"A pamiętasz, jak jeszcze istniała alternatywa: wyjść z domu lub obejrzeć coś fajnego w TV? No to teraz już nie ma żadnej z tych opcji, bo przecież wychodzić nie wolno, a w TV to i tak nigdy nie było nic fajnego.
Dlatego wychodzimy naprzeciw i proponujemy rozwiązanie obydwu problemów! Zostań w domu i obejrzyj nasz program "Stand-up Polska na żywo".

FAQ

1. "Ale panie moderatorze, ja już oglądałem coś w internecie i zacinało się, przerywało... no nie dało się tego oglądać! Czy jest szansa, że wszystko będzie git?"

- Jak najbardziej! Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości! Nawet 30 000 osób w jednym momencie może bez żadnego problemu oglądać transmisję w najwyższej jakości obrazu. Wszystko można oglądać na telefonie, tablecie i komputerze bez problemów (o ile płaciłeś rachunki za net).

2. „Czy to będzie taki stand-up, ale bez publiczności?”

- Jesteśmy świadomi, że stand-up bez publiczności to nie jest to samo. Dlatego proponujemy również inne formy! Przygotowaliśmy kilka formatów, w których zaprezentują się Cezary Jurkiewicz, Maciej Buchwald, Antoni Syrek-Dąbrowski, Karol Kopiec, Sebastian Rejent, Maciek Adamczyk oraz Łukasz Kowalski. Ale nie zabraknie też archiwalnych fragmentów występów stand-upowych, których jeszcze nie widzieliście! Dodatkowo oglądający będą mieli wpływ na to, co się w programie wydarzy, ponieważ jednym z segmentów będzie telegra!

3. "Ostatnio, jak chciałem obejrzeć jakiś występ, to niestety mi coś wypadło i nie zdążyłem... co w takim wypadku?"

- Bez obaw! Transmisja będzie dostępna przez 24 godziny od jej zakończenia do ponownego obejrzenia! Jeśli w trakcie będziesz musiał przerwać oglądanie, bez problemu będziesz mógł obejrzeć wszystko jeszcze raz. Dodatkowo oferujemy wersję premium – lepsza jakość i możliwość oglądania nawet 7 dni po premierze!

Masz jakieś wątpliwości? Śmiało pisz w wiadomości prywatnej na nasz fanpage! Odpowiemy na wszystkie pytania! I bądź z nami już 27 kwietnia o godz. 21:00!

Kod biletu jest kod dostępu do transmisji. Link do transmisji zostanie wysłany w dniu wydarzenia najpóźniej 2 godziny przed wydarzeniem. Pojawi się również w mediach społecznościowych Stand-up Polska. "

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.