Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Stand-up w Formatach // Damian "Viking" Usewicz i Michał Pałubski

  • Stand-up i impro

Stand-up w Formatach // Damian "Viking" Usewicz i Michał Pałubski

Piątek, 17 stycznia 2020

20:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Gorąco zapraszamy na kolejny Stand-up we Wrocławskim Klubie Formaty!

WYSTĄPIĄ:

-- DAMIAN "VIKING" USEWICZ --

Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat najpierw jako członek studenckiego kabaretu Popelina, później jako jeden z twórców sceny stand-up. Występował na wielu scenach w całej Polsce. Organizator pierwszego festiwalu Stand-Upu- "Szczecin Stand-Up Fest", współtwórca Stand-Up Szczecin, Szczecińskiej Ligi Stand-Upu, Szczecińskiej Sceny Komediowej. Gospodarz kilkunastu scen stand-upowych w Polsce. Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał - głównie od siebie. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

-- MICHAŁ PAŁUBSKI --

Oto Michał Pałubski! Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje, by w bezkompromisowym Stand-upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

17.01.2020, piątek, godz. 20:00. Wydarzenie dla osób dorosłych. Kategoria wiekowa: 18+ Bilety w cenie 30 zł (I pula) i 40 zł (II pula) dostępne na www.goingapp.pl