Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Stand-up w Formatach / Poczęty & Minkiewicz

  • Stand-up i impro

Stand-up w Formatach / Poczęty & Minkiewicz

Piątek, 15 listopada 2019

20:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Zapraszamy na Stand-up w Formatach! 15 listopada wystąpią Jakub Poczęty oraz Mieszko Minkiewicz!

JAKUB POCZĘTY: Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

MIESZKO MINKIEWICZ: Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

--

BILETY w przedsprzedaży w cenie 30 zł, w dniu wydarzenia 40 zł. Bilety można nabyć na www.goingapp.pl lub poprzez aplikację Going, w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty, oraz przed wydarzeniem.

Kategoria wiekowa: 18+

inne wydarzenia w tym miejscu
  • Poranek Familijny | Spektakl "Elfikowo"

    Sobota, 11 grudnia 2021

    Wrocław

    Zapraszamy na grudniowy Poranek Familijny w Formatach! Jeżeli dobrze wspominacie spotkanie z Zielonym Klaunem, czyli Jasiem Grządzielą z Teatru Jasię, to tym razem powinniście być również zadowoleni! Jasiek premierowo wcieli się w postać zabawnego Elfa - pomocnika Świętego Mikołaja, którego spotkają dość zabawne przygody!"ELFIKOWO"Oto Elfik. Mały skrzat, kochający Święta, dzielny pomocnik Świętego Mikołaja w fabryce zabawek. Jego historia zaczyna się od pewnego powrotu do domu po długim dniu ciężkiej, ale jakże przyjemnej i radosnej pracy, świątecznej choinki, gotowej do przystrojenia i tajemniczego prezentu, którego nikt się nie spodziewał. Zapraszamy do udziału w wyjątkowej elfiej przygodzie i wspólnej pomocy małemu skrzatowi, aby mógł otrzymać nagrodę od samego Świętego Mikołaja!Kategoria wiekowa: 4+11.12.2021, godz. 11:00, Wrocławski Klub Formaty.Bilety w cenie 15 zł/os. dostępne na Going oraz w kasie WKF.