Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

STARE PIOSENKI NOCĄ | Sobota w Próżności

 • Impreza
 • Rock
 • Jazz
 • Pop
 • Pod dachem
 • Soul

STARE PIOSENKI NOCĄ | Sobota w Próżności

Sobota, 27 listopada 2021

22:00

Od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Stare piosenki nocą są dobre na wszystko!

Czar wspomnień w imprezowym cyklu Bartka Mindewicza (Dlaczegolubiestarepiosenki) Nogi same rwą się na parkiet! Prawdziwy romans w blasku księżyca, kosmos i wspomnienia czasów, w których się nie żyło Próżnością króluje rock n roll, proto punk, soul, blues Z gramofonów przemawiają Elvisy, Cashe, Iggy Popy i Muddy Watersy. Tej nocy Bartek zagra wspólnie ze znamy w Polsce całej DJem z Wąsem.

♦️Sala Lustrzana: Stare Piosenki Nocą ♦️Sala Szampańska: DJ Łebski

WEJŚCIE:

Klucz - wstęp free Pozostali goście do 23 - free po godzinie 23 - 30 PLN

ZASADY:

 • selekcja

 • dress code: wyjątkowość

 • tylko próżne zdjęcia

Rezerwacje / Loże: 511 695 142

miejsce

Próżność

Poznań, Niepodległości 8a

Klub Próżność mieści się w centrum Poznania w budynku, który w kwiecie wieku był szkołą baletową. Właśnie w klubie Próżność spełnią się fantazje, które bezkarnie możemy realizować i celebrować w gronie przyjaciół. Spotkasz tam ludzi z pasją, charyzmą i osobowością. Dwie sale i cocktailbar - to wszystko zagospodarowane w klimatyczny sposób, dzięki któremu oddajemy się iluzji tego miejsca. Do tej pory tajemnicze i nie do opisania. Próżność trzeba odwiedzić, żeby mocno poczuć klimat i wracać, kiedy czujemy niedosyt. A niedosyt, Próżność pozostawia po sobie zawsze.  Muzyka jest kluczowa, a samo miejsce skupia artystów, jakich ciężko zobaczyć w innym miejscu. O alternatywne, popularne, niedocenione i docenione brzmienia otrzesz się w Próżności. To unikatowe miejsce odwiedziło już Flirtini, Riva Starr, Dj Boring, DJ NOZ czy Ten Typ Mes, Jan Rapowanie i Rasmentalism. Pokazy Burleski, które odbywają się tam co dwa tygodnie w czwartki, to coś co wyróżnia to miejsce i pozwala przenieść się w osiemnastowieczny klimat retro. Charakterystyczne, awangardowe i eklektyczne miejsce, w którym damy upust apetytowi na sztukę, dobre brzmienia i wysublimowane pokazy. Klub Próżność to stosunkowe młode miejsce, ale w pełni oddaje klimat gmachu, który dla wielu Poznaniaków i nie tylko, kojarzy się ze szkołą baletową. Godny następca i reprezentant, który daje wrażenie przeniesienia poprzedniej historii tego budynku we współczesność. Wciąż się rozwija i ogłasza wysyp planów koncertowych czy eventowych. W najbliższym czasie mają zagrać tam Strange Clouds i The Junkies, Smolasty czy Sarsa. Organizatorzy zadbali o regularne wydarzenia tematyczne, które odbywają się z częstotliwością, która nasyci każdego, niezależnie od tego czego oczekuje. Miejsce do tańca, bezkarnej zabawy i oddania w wir konkretnych wrażeń. Selekcja, która obowiązuje, stanowi portal, dzięki któremu przeniesiemy się do Próżności, krainy blichtru i rozpusty. Drzwi się rozstąpią, jeśli Twój ubiór będzie równie próżny.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • RETO "W Samo Południe Tour" | Poznań

  Sobota, 11 grudnia 2021

  Poznań

  RETO wydaje długo wyczekiwany przez fanów album i rusza w trasę koncertową! Członek Chillwagonu kazał czekać aż 3 lata na kolejny solowy materiał, ale nie zawiódł. Płyta “W Samo Południe” to dopracowany koncept, który przenosi słuchacza na Dziki Zachód XXI wieku. Jesienna trasa klubowa będzie najlepszą okazją do sprawdzenia jak nowe numery spisują się w wersjach koncertowych, w interakcji z ludźmi. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy na premierowy koncert w Poznaniu, 11-ego grudnia w klubie Próżność!RETO “W Samo Południe Tour”11.12.2021drzwi g.18:30 / start 20:30Poznań / PróżnośćOświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WBRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Piątek, 26 listopada 2021, 19:00

  Tama, Poznań, od 79 zł

  Data: 26.11.2021Miejsce: Tama, PoznańDoors:Start:

 • Impreza
  Techno
  House
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 27 listopada 2021, 22:00

  Tama, Poznań, od 45 zł

  Summer Contrast Launch PartyLINE UP: Extrawelt Live, Günther Schwarz, Just.meData: 27.11.2021 Miejsce: Tama, Poznań Doors: 22:00 End: 6:00 Organizator: Summer Contrast Festival