Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Stimulation

  • Impreza

Stimulation

Sobota, 31 lipca 2021

21:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Stimulation - jakościowe techno zawita do bydgoskiego Mózgu już 31 lipca.

Tego dnia Bydgoszcz odwiedzą prawdziwi mistrzowie techno, a na ich czele - Post Scriptum. Jego utwory ukazywały się w tak prestiżowych wytwórniach, jak Ostgut Ton czy Sonic Groove, a występy na żywo uświetniały imprezy w Berghain, Tresorze, a nawet na Audioriver. Szykuje się niezwykła podróż w głębokie, industrialne zakamarki techno. Próbkę jego muzycznego świata możemy usłyszeć na takich kawałkach, jak „Donbelief” czy „Human Timescales”.

Występ headlinera uzupełni międzynarodowy lineup w postaci m.in. Joya Huebnera oraz Unstable Matter, a polskim akcentem będzie występ live Echoplexa.

Całonocna sesja rytmicznej stymulacja naszych neuronów odbędzie się już 31 lipca w bydgoskim klubie Mózg. Jest to miejsce znane w całej Polsce, określane jako azyl dla wszystkich niecodziennych i eksperymentalnych gatunków muzycznych. Jak bardzo wyjątkowa okaże się impreza Stimulation? Nie możemy się doczekać, by sprawdzić to na własnej skórze.

informacja organizatora

Zapraszamy na nowy cykl imprez skupiających się na hipnotycznej, kosmicznej jak i industrialnej stronie techno. Głównym gościem będzie Post Scriptum, który zadebiutował w wytwórni współwłaściciela Sandwell District - Functiona. Post Scriptum wydaje dla takich marek jak Ostgut Ton czy też legendarnej wytwórni Adama X - Sonic Groove. Jego Live akt mogliśmy także usłyszeć na Audioriver w Płocku, Berghain, Tresor, Atonal Festival, Reaktor oraz wiele innych. Styl, w którym się porusza to przestrzenne kosmiczne jak i wyrafinowane post industrialne techno. Tej nocy w podróż kosmiczna zabiorą Was także goście specjalni z Glasgow, Berlina i Malagi 

Stymulują:

Zwycięzca konkursu DJ Open Decks! Post Scriptum DJ - Ostgut Ton / Infrastrcture New York/ Sonic Groove Echoplex Live - ARTS / Novamute / M_nus / Soleil / Soma Joy Huebner - Soleil / Berlin DE (vinyl dj set) Unstable Matter - Malaga ES (vinyl dj set)