Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Strefa Jelenia | GRUBY MIELZKY

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • W plenerze

Strefa Jelenia | GRUBY MIELZKY

23.07.2021 | 20:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Strefa Jelenia - koncert Gruby MIELZKY.
Tęskniliście za koncertami plenerowymi? Pora powrócić do normalności oraz pobawić się na koncercie przy dobrej muzyce ze swoimi przyjaciółmi. Najbliższą okazję będziecie mieli już 23 lipca bieżącego roku w Warszawie - Wał Miedzeszyński 379. O godzinie 20.00 swój koncert rozpocznie Gruby MIELZKY.

Koncert odbędzie się w ramach Strefy Jelenia 2021.

Gruby MIELZKY jest znany także jako Mielon. Ten polski raper prowadzi solową działalność artystyczną. Pomimo tego raper gościł już na płytach takich artystów jak: Małpa, Taco Hemingway, YołFlow, Gedz czy też Chudini.

Strefa Jelenia to nie tylko szansa na coweekendowe koncerty różnych, znanych wokalistów, ale także możliwość do wspólnej zabawy z przyjaciółmi i znajomymi. Plenerowe koncerty w wakacje to dla nas wydarzenia, na które czekamy z utęsknieniem. Już 16 lipca zaczyna się Strefa Jelenia, na której nie może nas zabraknąć.

Czas wolny i bilety zarezerwuj sobie już dzisiaj! Na pewno nie będziesz tego żałował!

informacja organizatora

STREFA JELENIA POWRACA! TĘSKNILIŚCIE ZA MOCNYMI KONCERTAMI W MIEŚCIE?

Dobrze się składa, przed nami całe lato i line-up, na który czekaliście. Zapraszamy Was już od 16.07, w każdy weekend do nowej miejscówki, którą tworzymy dla Was na prawym brzegu Wisły! Czołówka artystów rodzimej sceny rapowej i imprezy, których finału nie jesteście w stanie przewidzieć. Bilety - zawsze w cenie 30 PLN, a w cenie welcome drink! Szykujcie się!

STREFAJELENIA2021

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Strefa Jelenia | OTSOCHODZI

  Strefa Jelenia | OTSOCHODZI

  Piątek, 30 lipca 2021

  Warszawa

  STREFA JELENIA POWRACA! TĘSKNILIŚCIE ZA MOCNYMI KONCERTAMI W MIEŚCIE?Dobrze się składa, przed nami całe lato i line-up, na który czekaliście. Zapraszamy Was już od 16.07, w każdy weekend do nowej miejscówki, którą tworzymy dla Was na prawym brzegu Wisły! Czołówka artystów rodzimej sceny rapowej i imprezy, których finału nie jesteście w stanie przewidzieć. Bilety - zawsze w cenie 30 PLN, a w cenie welcome drink! Szykujcie się!#STREFAJELENIA2021

 • Strefa Jelenia | NOON + ŻYTO/NOON

  Strefa Jelenia | NOON + ŻYTO/NOON

  Sobota, 31 lipca 2021

  Warszawa

  STREFA JELENIA POWRACA! TĘSKNILIŚCIE ZA MOCNYMI KONCERTAMI W MIEŚCIE?Dobrze się składa, przed nami całe lato i line-up, na który czekaliście. Zapraszamy Was już od 16.07, w każdy weekend do nowej miejscówki, którą tworzymy dla Was na prawym brzegu Wisły! Czołówka artystów rodzimej sceny rapowej i imprezy, których finału nie jesteście w stanie przewidzieć. Bilety - zawsze w cenie 30 PLN, a w cenie welcome drink! Szykujcie się!#STREFAJELENIA2021

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Dzisiaj, 19:30

  Praga Centrum, Warszawa, od 49 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji. Skład JWP / BC można spokojnie uznać za legendę polskiego hip-hopu - są oni obecni na warszawskiej scenie hip-hopowej prawie od początku jej istnienia. Crew (skupione pierwotnie tylko wokół graffiti) powstało w 1996 roku w dzielnicy Bielany, a w jego szeregach działali wówczas m.in. Nizor, Josk, Eros, Glok - w późniejszych latach do grupy dołączyli także Goal i Meat. Ostatnim wydawnictwem JWP/BC jest mixtape „20”, wydany w 2017 roku na 20. rocznicę istnienia grupy. W 2020 roku na rynku pojawił się ich album „Koledzy” mixed Falcon1.Otwarcie: 18:00Start: 19:30Miejsce: Praga CentrumWięcej informacji: goingapp.pl/latonapradze • Praga Centrumul. Szwedzka 2/4 Hala 10 03-429 Warszawawww.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 • Image preview
  Koncert
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Jutro, 19:30

  Praga Centrum, Warszawa, od 59 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.Sarsa zadebiutowała w programie The Voice of Poland, który był dla niej trampoliną do kariery. Jej piosenki podbijały szczyty list przebojów, a debiutancki singiel "Naucz mnie" uzyskał status Diamentowego Singla i był najlepiej sprzedającym się utworem polskiego wykonawcy w 2015 roku. Do tej pory wydała trzy albumy: "Zapomnij mi" (2016), "Pióropusze" (2017) i "Zakryj" (2019). Każdy z krążków uzyskał status Platynowej lub Złotej Płyty. Artystka tworzyła również piosenki dla Ewy Farny, Antka Smykiewicza, Moniki Lewczuk, Patricii Kazadi czy Blue Cafe.Data: 29.07.2021 r.Miejsce: Praga CentrumDrzwi: 18:00Start: 19:30Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)
Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 • Koncert

  Piątek, 30 lipca 2021, 19:30

  Praga Centrum, Warszawa, od 79 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji. • Nosowska na Pradze - 30.07.2021 •Nosowska to niekwestionowana królowa polskiej sceny alternatywnej. Jej przeboje ukształtowały gust muzyczny kilku pokoleń Polaków. Przez lata frontmanka legendarnego zespołu HEY. Laureatka niezliczonej ilości FRYDERYKÓW.Data: 30.07.2021 Otwarcie: 18:00Start: 19:30Miejsce: Praga CentrumBilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going.• Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze • Praga Centrumul. Szwedzka 2/4 Hala 10 03-429 Warszawawww.pragacentrum.plOrganizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.