Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Summer Contrast Festival 2022

  • Festiwal
  • Elektronika
  • Festiwale muzyczne
  • W plenerze

Summer Contrast Festival 2022

20.07 - 25.07.2022 r.

od 45 zł

Magiczna łąka powraca - Summer Contrast Festival 2022 nadciąga!

Las, łąka, rzeka, basen… i muzyka. Magiczne miejsce w Niemierzynie w zachodniopomorskim już po raz 11. wypełni się dźwiękami wszelkiej maści elektroniki. Summer Contrast to festiwal bogaty w różnorodność - na festiwalu swoje miejsce ma zarówno downtempo, techno, jak i psytrance (i wiele innych gatunków). Z każdym rokiem festiwal, oprócz lokalnych artystów, gości coraz większe nazwiska z zagranicy - w ostatnim roku na Summer Contrast wystąpili m.in. Stavroz, Carbon Based Lifeforms, Recondite czy Britta Arnold. A oprócz samej muzyki, Summer Contrast zapewnia naprawdę imponującą ofertę warsztatów i wykładów dotyczących m.in. zdrowego żywienia czy rękodzieła.

Nic więc dziwnego, że ostatnia, 10. edycja festiwalu, zdążyła wśród fanów elektroniki zdobyć miano legendarnej. Organizatorzy obiecują, że w tym roku będzie jeszcze lepiej. Czy tak będzie, przekonamy się już w dniach 20-25.07.2022. Nie czekajcie i już teraz kupcie bilety w niższej cenie!

informacja organizatora

MUZYKA - NATURA - WOLNOŚĆ - SZTUKA - LUDZIE - DŹWIĘKI

Summer Contrast to Festiwal muzyki elektronicznej, który zaprasza Ciebie i Twoich znajomych na prywatne ranczo, w pięknej dolince otoczonej rzeką Regą, ulokowany w centrum Pomeranii. Dojazd na festiwal jest dostępny wszystkimi środkami transportu.

SUMMER CONTRAST dedykujemy wszystkim fanom szeroko pojętej sztuki. Dajemy Wam 5 dni wypełnionych rozrywką, chilloutem oraz pięć scen, na których wystąpią znani Wam międzynarodowi oraz lokalni artyści serwując idealny mix doznań muzycznych.

Summer Contrast to połączenie muzyki ze sztuką. To spotkanie tancerzy, muzyków, artystów, wolnych duchów, ludzi o otwartych umysłach i sercach, którzy na kilka dni odcinają się od nudy świata zewnętrznego i tworzą własną rzeczywistość. Wolny od komercyjnych sponsorów, na łące nad rzeką Regą, SC nie jest festiwalem, w którym jesteś konsumentem; zamiast tego współtworzysz, dzieląc się swoją energią i kreatywnością z innymi, rozkoszując się różnymi dźwiękami oferowanymi przez program na pięciu scenach, muzyką od środy do poniedziałkowego poranka, w połączeniu z naturą, wzajemnym szacunkiem, wolnością i muzyką.

Data: 20-25.07.2022 r.
Miejsce: Rogalinko
Otwarcie bram: 9:00

Organizator: Concept Art
Więcej informacji: www.summercontrast.com

bilety
CAR PASS | Ważny tylko z karnetem na Festiwal
od 45
KARNET
od 435