Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

SZ1RAP$: Blaga / Karian / Ddot

 • Impreza
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem

SZ1RAP$: Blaga / Karian / Ddot

Czwartek, 16 września 2021

19:00

od 25 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Pierwsze wydarzenie z nowego Szpitalnianego cyklu SZ1RAP$.

Piwnicę rozpalać będę grube koty: Blaga Karian Ddot

Po koncertach gruby aftet w klimacie pociągną: BC Blaga Otwarcie kraty do piwnicy: 19:00 Wlota: 25ziko

miejsce

Szpitalna 1

Kraków, Szpitalna 1

Wierzymy, że nasz klub to wyjątkowe miejsce. Zapraszamy na Szpitalną najlepszych reprezentantów polskiej i zagranicznej sceny klubowej oraz koncertowej. Wspieramy także tych mniej znanych i niedoświadczonych artystów. Wiemy, że jakość obroni się sama. Dbamy o to by muzyka wypełniająca labirynty klubu była czysta i bezpieczna dla Waszego słuchu. Dlatego, jako jedyni w Krakowie, posiadamy najlepszej jakości soundsystem - Void Acoustics. Wpadnij sprawdzić jak dobrze tu jest.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Janus Rasmussen (Kiasmos) Live | Szpitalna 1 [ZMIANA DATY]

  Piątek, 17 grudnia 2021

  Kraków

  26 września na Szpitalnej 1 wystąpi Janus Rasmussen, połowa znanego i lubianego w Polsce duetu Kiasmos. Oprócz naszego zagranicznego gościa zobaczymy: Kovvalsky (Jasna 1), Pysh (Smolna), Kemot (Tylko Polskie Techno).Kiedy: 15.05.2021Gdzie: Szpitalna 1Start: 22:00Bilety: 29/39/49 PLNJANUS RASMUSSEN LIVERozpoczął swoją karierę w electropopowym zespole Bloodgrup, ale zdobył uznanie szerszej publiczności, łącząc szyki z kompozytorem Ólafurem Arnaldsem. Pochodzący z Wysp Owszych Janus Rasmussen od dziesięciu lat współtworzy popularną formację Kiasmos, jednak dopiero niedawno zdecydował się na wydanie solowego, w pełni autorskiego materiału. Płyta Vin, która ukazała się w marcu tego roku nakładem należącego do Christiana Loefflera labelu Ki Records, to wypadkowa jego niczym nieskrępowanych, artystycznych poszukiwań. Prezentowane wcześniej na licznych DJ setach utwory trudno zaszufladkować. Nie chciałem, żeby wszystko na tej płycie było piękne. Chodziło mi o to, żeby niektóre kawałki brzmiały surowo - tłumaczył muzyk. Dość powiedzieć, że jego cel został osiągnięty: krążek to emanacja nieoczywistej, mieniącej się różnymi barwami i uciekającej od wszelkich schematów elektroniki. Dzięki dźwiękom Twoja głowa może pójść w takim kierunku, jakim tylko chce - stwierdził Rasmussen po tym, jak jego wydawnictwo ujrzało światło dzienne.

podobne wydarzenia
 • Impreza

  Czwartek, 14 października 2021, 21:00

  Klub Kwadrat, Kraków, od 10.00 zł

  Serdecznie zapraszamy na kultową potańcówkę w Klubie Kwadrat.Zacznijmy nowy ROK Akademicki w naszych ulubionych rytmach!!!Zespół Muzyczny "ŚwiT" wspomagany przez DJ dopilnują, aby nogi same rwały się do tańca.Zapraszamy!Kiedy: 14.10.2021 (Czwartek)Otwarcie Bram: 21:00Start : 21:00Wstęp: 10 /15 zł

 • Impreza

  Sobota, 16 października 2021, 21:00

  Klub Kwadrat, Kraków, od 20.00 zł

  KOCHANI, TĘSKNILIŚMY ❤ jesteśmy przeszczęśliwi, że możemy znowu zagrać w Waszym mieście ❤O 21.00 ZACZNIEMY NASZĄ BANIE U CYGANA, KTÓREJ NAWET CHŁOPAKI Z JEDEN OSIEM L NIE BĘDĄ CHCIELI ZAPOMNIEĆ. Z PARKIETU ZROBIMY SAN FRANCISCO I MAMY NADZIEJE, ŻE BĘDZIE JAK ZAWSZE TYLE CUDOWNYCH OSÓB, ŻE NAWET ZAKRĘCONA RENI JUSIS NAS NIE ZNAJDZIE ❤DO ZOBACZENIA 16 PAŹDZIERNIKA KOCHANI

 • Impreza

  Piątek, 22 listopada 2019, 22:30

  Prozak 2.0, Kraków, od 0zł

  Na zewnątrz coraz chłodniej, więc tego dnia przeniesiemy się do gorącej afryki by powspominać gorące dni lata! Swoją selekcję inspirowaną etniczną afryką prezentować będzie Discox, wspierana przez Matthew Ka [-2] AFRICAsoundDiscoxMatthew KaDo 23:00: wejście FREE dla osób “biorących udział” w wydarzeniu.Po 23:00: 10/ 20 PLN.---It’s getting colder outside, so that date we’ll travel to warm Africa to have some of that hot, summer sun! This time it’ll be hosted by Discox, along with invaluable Matthew Ka [-2] AFRICAsoundDiscoxMatthew KaBy 11:00pm: FREE entry for Facebook “going” list.After 11:00pm: 10/ 20 PLN.