Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Szycie relacji. Warsztaty rodzinne online

 • Warsztat
 • Online
 • Free

Szycie relacji. Warsztaty rodzinne online

Niedziela, 22 listopada 2020

11:00

Free

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami na warsztaty rodzinne online. Spotkanie będzie tłumaczone na PJM.

Prowadzenie: Zuzanna Zasacka
Zapisy: https://artmuseum.pl/.../szycie-relacji-warsztaty...
Jak długie jesienne wieczory spędzały rodziny, które siedziały razem w domach, gdy nie było jeszcze seriali? Spotkajmy się, by wrócić do korzeni. Szycie było i jest rodzajem odpoczynku, spędzania czasu i tworzenia relacji.

Podczas wirtualnego oprowadzania skupimy się na pracach – rękodziełach: szytej przez kobiety tkaninie autorstwa Pameli Bożek i makramom tworzonym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Golubiu-Dobrzyniu. W części warsztatowej upleciemy własne makramy.
Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy na stronie: https://artmuseum.pl/.../szycie-relacji-warsztaty...

Zapisane osoby otrzymają link do spotkania w aplikacji ZOOM i listę potrzebnych materiałów.

podobne wydarzenia
 • Warsztat
  Online

  Sobota, 13 marca 2021, 10:00

  Online, Internet, od 700 zł

  W imieniu Konopnych Szkoleń, Stowarzyszenia Wolne Konopie oraz laboratorium Hempekspert zapraszamy na pierwsze w Polsce szkolenie dotyczące rolniczej uprawy konopi siewnych. ROLNICZA UPRAWA KONOPI - szkolenie podstawowe - poziom I1. Uwarunkowania prawne2. Historia i systematyka konopi3. Morfologia konopi4. Odmiany konopi w katalogu UE5. Kierunki uprawy5.1 Nasiona5.2 Ziarno5.3 Włókno5.4 Paździerz5.5 Kwiatostan - ekstrakcja5.6 Kwiatostan - napary5.7 Kwiatostan - susz cbd5.8 Kwiatostan – rekreacja5.9 Kwiatostan - medycyna6. Metody uprawy, omówienie całego procesu w zależności od warunków i kierunków uprawy- planowanie uprawy- dobór stanowiska- dobór odmiany- nawożenie- zabiegi pielęgnacyjne- maszyny do zbioru- maszyny do obróbki i przetwarzania6.1 Uprawa polowa- nasiona,ziarno,włókno paździerz,6.2 Uprawa ogrodnicza na zewnątrz- nasiona, kwiatostan6.3 Uprawa w tunelach foliowych- nasiona, kwiatostan6.4 Uprawa w szklarniach- kwiatostan6.5 Uprawa w pomieszczeniach zamkniętych7. Rynek konopi w Polsce i na świecie8. Perspektywy i zagrożenia rozwoju branży konopnejSzkolenie odbędzie się na platformie Clickmeet. Dane do zalogowania się otrzymają osoby z wykupionymi biletami najpóźniej na godzinę przed startem wydarzenia od organizatora szkoleń. Pytania i można zgłaszać na adres: konopneszkolenia@gmail.com oraz dzwoniąc pod nr tel. 692 248 959Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma prezent o wartości 250 złotych - Olejek Konopny CANNAcore.Prezenty będą rozsyłane do paczkomatów inPost. Organizator seminarium - Konopne Szkolenia - skontaktują się po zakupie biletu, w celu dostarczenia prezentu do wybranego paczkomatu.