Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

T.LOVE Koncert „KING”

  • Koncert
  • Rock
  • Classics
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

T.LOVE Koncert „KING”

Niedziela, 22 maja 2022

18:00

od 89 zł
Kup bilet

T.Love robią mocarny powrót na polską scenę muzyczną i zapowiadają nowe wydawnictwo, które pojawi się już niebawem!

Zespół powraca po pięciu latach w legendarnym składzie, znanym fanom za czasów płyty „King”. Obok Muńka Staszczyka na scenie zobaczycie Jana Benedeka, Jacka Perlikowskiego, Sidneya Polaka i Pawła Nazimka. Zespół ma co świętować, bo 30 lat temu to właśnie ci panowie nagrali historyczny, a zarazem kultowy album, z którego pochodzą takie hity, jak: I Love You, King!, Ajrisz, Nie, nie, nie, IV Liceum, Chłopaki nie płaczą czy Bóg. Koncert z okazji trzydziestolecia wydania takiego klasyka to fantastyczna niespodzianka dla ogromnej rzeszy fanów.

Co więcej, w 2022 roku stuka 40-lecie działalności zespołu, a T.Love szykują się do wydania nowej płyty "Hau Hau", którą poprzedzać będzie singiel "Pochodnia", nagrany wraz z Kasią Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni. Obok trasy promującej nowe wydawnictwo, odbędzie się koncert specjalny na Gliwickiej Arenie 22 maja 2022.

Muzyka T. Love jest ponadczasowa oraz wielowymiarowa. Ona nigdy się nie starzeje. Nie bez powodu kolejne pokolenia są elektryzowane artyzmem zespołu. T. Love to jedna z najbardziej legendarnych kapel rockowych w naszym kraju. Każdy, nawet jeśli na co dzień nie słucha nałogowo tego zespołu, zna muzykę T.Love.

Zapraszamy ciepło na wspólne świętowanie do gliwickiej Areny 22 maja 2022 roku!

występują

informacja organizatora

Powrót zespołu T.Love!  Koncert specjalny „KING” w „królewskim” składzie!    „Mówią, że chłopcy są w mieście!” – fragment piosenki T.Love doskonale pasuje do niezwykłego wydarzenia - powrotu kultowego zespołu po 5 latach przerwy w działalności!  Powodów związanej z tym ekscytacji mamy kilka. Nie lada sensacją jest skład w jakim T.Love powraca – Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Jacek Perkowski, Paweł Nazimek, Sidney Polak – to oni nagrali słynny, wypełniony przebojami album „King”! W tym składzie w 30. rocznicę wydania albumu „King!,  oraz w 40. rocznicę założenia zespołu, nagrają nowy album zatytułowany „Hau! Hau!”. Premiera albumu zaplanowana jest na kwiecień 2022. Wraz premierą rozpoczną się również tak wyczekiwane przez fanów koncerty!    Jednym z pierwszych koncertów obok trasy promującej nowy album, będzie specjalny koncert „King”, który odbędzie się 22.05.2022r. w Arenie Gliwice. Pełen niespodzianek, gości i przede wszystkim wspaniałych przebojów (King!, Warszawa, I Love You, IV Liceum, Bóg, Ajrisz, Chłopaki nie płaczą, Nie, nie, nie) doskonale znanych refrenów i jedyną w swoim rodzaju charyzmą Muńka Staszczyka! Oczywiście nie zabraknie piosenek z premierowej płyty „Hau Hau”.    T.Love to instytucja, T.Love to zespół, który na każdym etapie kariery fascynował, intrygował, bawił, rozgrzeszał czy huczał. Jednak niewątpliwie dwie doskonałe płyty „Pocisk Miłości” oraz „King” zdecydowały na długie lata o brzmieniu i charakterze wykonywanej przez zespół muzyki. Wspomniane albumy były dla T. Love niczym słynne „London Calling” dla The Clash. Cięte riffy Janka Benedeka, basowe tropy Nazima, ogniste solówki Perkoza, perkusyjny twist Sidneya oraz teksty i wokal Muńka, właściwie zdefiniowały to, czym T.Love do dziś faktycznie jest.   Trasa koncertowa, premiera nowej płyty, ale także jubileusz 40-lecia istnienia zespołu w składzie z „Kinga!” spotykają się w jednym momencie. Tego nie można przegapić! Przygotujmy się na spotkanie z jedną z najlepszych rockowych polskich orkiestr!    Koncert  zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną
„Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”    Informację o koncercie:  http://www.atma.com.pl/  https://www.facebook.com/atmacompl/