Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Taco Hemingway @ MCK

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem

Taco Hemingway @ MCK

7.05 - 7.05.22

20:00

od 129 zł

7 maja 2022 roku w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się koncert Taco Hemingwaya. Raper już jakiś czas temu utwierdził opinię publiczną w przekonaniu, że jest jednym z najwybitniejszych reprezentantów hip-hopu w kraju. Jednocześnie zdaje się pozostawać szarą eminencją. Rzadko udziela wywiadów, nie widać go w centrum wydarzeń i nie opiera kariery na skandalach. Te wywołuje wyłącznie udostępniając słuchaczom coraz lepsze produkcje swojego autorstwa.

Taco Hemingway ma na koncie sześć minialbumów oraz sześć albumów studyjnych, a także trzynaście nominacji do Fryderyków. Tak jak obiecał na początku kariery, jego muzyka zawsze jest dostępna za darmo, a kolejne teledyski błyskawicznie zyskują rekordową ilość wyświetleń. Jego utwory zgrabnie łączą najważniejsze elementy rapu, a więc świetną muzykę, oryginalne flow, a przede wszystkim niebanalną treść. Koncert w Katowicach będzie dla wielu fanów pierwszą okazją do posłuchania na żywo utworów z trzech ostatnich płyt, a także hitów z poprzednich wydawnictw.

występują

informacja organizatora

Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem.

Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!

UWAGA!! Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!

bilety
Pula IV
od 129
miejsce

MCK

Katowice, plac Sławika i Antalla 1

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Piątek, 13 maja 2022, 23:00

  Skate In Park, Katowice, od 50 zł

  PR1VAT3 D4NC3R to hedonistyczne podziemie Katowic, ale też forma sprzeciwu. To rewolucja śląskiej kultury klubowej, w której możemy uczestniczyć razem, bez żadnych ograniczeń.LINEUP:* NTHNG (NL)* NIHAD TULE (BIH)* PENERA* MKO B2B DCB* SOMNOLENT WORKS Soundsystem by P23Wracamy do dystopijnej i surowej przestrzeni Skate In Park. Kraty, łańcuchy, podesty i dzikość na parkiecie. Przewieziemy Was, jakby jutro miało się nie wydarzyć.REGULAR:50 ZŁ 100 SZTUK60 ZŁ 300 SZTUK

 • Koncert
  Elektronika
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Piątek, 27 maja 2022, 19:30

  P23, Katowice, od 50 zł

  OTO ROLLER TOUR 2022!Po dwudziestu trzech miesiącach Miły ATZ objawia się z kolejnym solowym wydawnictwem, mając za sobą dwa lata koncertów po świetnym debiucie "Czarny Swing", ale również wiele imprez Święty Bass czy wspólnych gigów z zespołem Undadasea i Lowpass. Kto pamięta trasę sprzed dwóch lat dobrze wie, że szykuje się grube show bo ta muzyka jest stworzona do grania na żywo.Razem z Atezetem na scenie za deckami DJ WAR i @atutowy, który jest odpowiedzialny za większość produkcji na albumie. Zapowiada się noc pełna grubych basów, mistrzowsko przerapowanych linijek bez playbacku, emocjonalnych uniesień przy akompaniamencie szczerej energii i wzajemnej wdzięczności.MIŁY ATZ - ROLLER TOUR 202227.05.2022drzwi g.19:30 / start 20:30Katowice / P23Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.️Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://bit.ly/REGULAMIN_WBW trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.[Miły ATZ - ROLLER TOUR](https://goingapp.pl/selekcja/mily-atz)

 • Koncert

  Piątek, 24 czerwca 2022, 19:00

  P23, Katowice, od 59 zł

  OKI powraca w wielkim stylu na solowy szlak koncertowy! PRODUKT47 TOUR, czyli trasa promująca najnowszy album artysty, obejmie w pierwszym etapie 7 największych polskich miast a specjalnie przygotowane, energiczne show wbije Was w podłoge."PRODUKT47 TOUR to będzie najlepsza i najważniejsza trasa w moim życiu. Wiecie ile daje z siebie na koncertach - to ważne, bo mam możliwość zrobić to jeszcze bardziej. Chciałbym Was zaprosić na 7 czerwcowych koncertów w największych miastach Polski. To nie będą zwykłe koncerty - nie mam na myśli miliona efektów specjalnych (które też się pojawią) ale to, że oddam tam całego siebie. Po to powstała ta trasa, żeby odpiąć wrotki i dać najlepsze koncerty w kraju dla najlepszych fanów. Wy i ja jesetśmy rodziną i nie mogę sie doczekać aż Was zobacze. Zapraszam do przyjeżdżania z innych miast. 47" - OKI