Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Taco Hemingway @ Millenium Hall

  • Koncert

Taco Hemingway @ Millenium Hall

Niedziela, 22 maja 2022

20:30

od 109 zł

22 maja 2022 roku w rzeszowskim Millenium Hall wystąpi raper, który w ostatnich latach bije rekordy popularności w Polsce, czyli Taco Hemingway. Jego twórczość to muzyczny eklektyzm umiejętnie łączony z wysokiej jakości tekstami, w których pobrzmiewają zarówno wrażliwość i ciepło, jak i pełne ironii poczucie humoru i gorzkie refleksje na temat pokolenia prekariatu i millenialsów. Raper ma w swoim dorobku sześć minialbumów oraz sześć albumów studyjnych, do których zalicza się również niezwykle głośny projekt Taconafide zrealizowany razem z Quebonafide. To właśnie na tym albumie znalazły się takie hity, jak "Kryptowaluty" czy "Tamagotchi".

Od kilku lat Taco Hemingway zdaje się być największym odkryciem muzycznym na polskim rynku i fenomenem, tym bardziej docenianym, że niepopartym nachalną promocją i bywaniem na imprezach branżowych. Jego muzyka broni się sama. Koncert w Rzeszowie to część trasy koncertowej, podczas której fani rapera będą mieli po raz pierwszy okazję posłuchać utworów z trzech ostatnich płyt, a także kultowych już utworów z poprzednich wydawnictw.

występują

informacja organizatora

Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem.

Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!

UWAGA!! Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!

bilety
PŁYTA - IV Pula
od 109
PŁYTA - IV pula (dla nieposiadających UCC)
od 109
miejsce

Millenium Hall

Rzeszów, aleja Majora Wacława Kopisto 1

inne wydarzenia w tym miejscu
  • DOPE FEST Rzeszów

    17.06 - 18.06.22

    Rzeszów

    **MAKE HH IN RZE DOPE AGAIN.** Rzeszów powraca na mapę festiwali hip hopowych. Rozgośćcie się. Już 17/18 czerwca na skwerze Millenium Hall wystąpi 10 artystów sceny hip hopowej reprezentujących odmienne style. **LINE - UP:**DOPE PIĄTEK 17.06Dziarma // Hodak // OKI // Kukon // Jan-rapowanieDOPE SOBOTA 18.06Miły ATZ // Gruby Mielzky // Łajzol // Guzior // Sokół**Bilety na festiwal** dostępne są w wariantach wejścia na jeden dzień oraz karnetu dwudniowego. Dystrybutorem biletów online jest Going. oraz Empik Bilety natomiast stacjonarnie salony Empik w całej Polsce.**I pula biletów dostępna od niedzieli 24.04 od godziny 12:00 do wyczerpania zapasów.**EARLY BIRD BILET JEDNODNIOWY // PIĄTEK - 99 PLN BILET JEDNODNIOWY // SOBOTA - 99 PLN KARNET DWUDNIOWY - 179 PLNSTANDARD - 119/219 PLN LAST CALL - 139/239 PLN **Regulamin:**[REGULAMIN](http://dopefest.pl/regulamin/ )**Informacja dla niepełnoletnich:** osoby niepełnoletnie powyżej 16 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego, by wziąć udział w wydarzeniu – taką pisemną zgodę znajdziecie tutaj:[PISEMNA ZGODA](https://bit.ly/3rpsQgM) osoby małoletnie do 16 roku życia, mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna prawnego lub osoby wyznaczonej przez nich), po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Konieczne jest posiadanie ze sobą oświadczenia, które znajdziecie tutaj: [OŚWIADCZENIE](https://bit.ly/37jF2c0)**Partnerzy: (make some noise)** **Rzeszów - stolica innowacji** **Millenium Hall****Organizator:** [DOPE](https://sodope.pl/)