Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Taco Hemingway @ Stocznia Gdańsk

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • W plenerze
 • Trasa

Taco Hemingway @ Stocznia Gdańsk

Piątek, 27 Maja 2022 : 1

od 119 zł

W 2022 roku musicie w końcu odebrać „Pocztówkę z Polski”, którą wysłał Wam Taco. Spodziewajcie się wielkiego bonusu! Nowa trasa koncertowa Taco to ukoronowanie wielu lat jego ciężkiej pracy nad nowym projektem. Na koncertach usłyszycie wiele utworów z twórczości artysty, jak chociażby Następna stacja, Polskie Tango, Nostalgia czy Deszcz na betonie. Płyty takie jak Szprycer, Marmur czy „Pocztówka z WWA…” to produkcje, które spotkały się z bardzo przyjaznym odbiorem fanów. Wielokrotnie osiągały status platyny. Ten oryginalny alternatywny rap osiągnął zawrotne milionowe wyświetlenia na Spotify.

Taco Hemingway był aż trzykrotnie nominowany do nagrody Fryderyków. Mimo to artysta słynie ze skromności. Nie odbiera swoich nagród i nie udziela często wywiadów. Na koncertach, do których Taco czyni intensywne przygotowania, nie zabraknie również kawałków z takich płyt jak Europa czy Jarmark. Taco wystąpi w Stoczni Gdańskiej 28 maja 2022 i pozytywnie porazi Was swoją muzyką. Takiego rapera w kraju nad Wisłą jeszcze nie było. Talent pomnożony przez talent. Stocznia Gdańska to historyczne miejsce, w sam raz dla nietuzinkowych artystów, a takim Taco bez wątpienia jest. Do zobaczenia na koncercie!

występują

informacja organizatora

Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem.

Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!

UWAGA!! Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!

bilety
Kup Bilet - Płyta
od 119
miejsce

Scena S1

Gdańsk, Wyposażeniowców M3

S1 znaczy plener! Przed Wami letnia scena klubu B90 w samym sercu industrialnej Stoczni Gdańskiej. Szykuj się na lato open air z S1!

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Trasa

  Niedziela, 7 sierpnia 2022, 16:00

  Secret Location, Gdańsk, od 79 zł

  W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety już w sprzedaży!

 • Koncert
  Techno
  Alternatywa
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Poniedziałek, 30 maja 2022, 19:00

  Stary Maneż, Gdańsk, od 79 zł

  When the bass drops and the confetti blows up: MEUTE breaks the code. The Techno Marching Band combines hypnotic driving techno and expressive brass band music, freeing electronic music from the DJ desk and overhauling the image of marching bands.They started as an experiment and evolved to a world-acclaimed phenomenon in a minimum of time. Just drums and brass, no computers involved, this is all they need to revolutionize techno music and bring it back to its roots at the same time.The eleven musicians in their iconic red jackets have managed to spread their love for hand- made electronic music all over the planet. The videos of their impromptu street gigs regularly attract millions of views.After more then 300 concerts on four continents the band invites to unveil a world of electronic indulgence at Stary Manez, Gdańsk.Tickets available now.Stary Maneż, GdańskDoors: 19:00Support: 20:00Start: 21:00Organizator: Follow The StepUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Piątek, 10 czerwca 2022, 19:00

  B90, Gdańsk, od 59 zł

  KUKONOZAURkukonozaurus REX, czy po prostu KurodaktylusMAX, to tylko kilka z tysięcy imion jakie posiada najstarszy żyjący dinozaur w Europie wschodniej.Charakterystyczne cechy tego osobnika, takie jak wyjątkowo hedonistyczne podejście do pracy i swojego otoczenia, uniemożliwia całkowite zaprzestanie niekończącej się zabawy i wybryków Kukonozaura, dlatego każda trasa kończy się jakby miała nigdy się już nie zacząć, i zaczyna się jakby miała nigdy się już nie skończyć.Kwietniowy układ planet sprzyja ostatnim wybrykom Kukonozaura, na tyle, że postanowił wyruszyć w trasę i odwiedzić wszystkie polskie miasta, jak Mikołaj, gdy odwiedza wszystkie grzeczne dzieci na święta. Decydujący moment wyginięcia całego gatunku mógł wyglądać tak jak spadająca gwiazda, tylko że to nie była gwiazda, a asteroida.Kukonozaur dokłada wszelkich starań aby nie stać się upadająca gwiazda, a jedynie błyskiem na niebie wśród innych gwiazd, które podziwiają ludzie z ziemi, i jest to wtedy romantyczne."~ KukonozaurKoncert promuje najnowsze wydawnictwo Kukona pt. Rough N' Gentle, którego premiera już 8.04.2022.Nie zabraknie też dobrze wszystkim znanych klasyków - od Ogrodów po Matrioszki.