Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Taco Hemingway @ Targi Lublin

 • Koncert

Taco Hemingway @ Targi Lublin

Jutro

20:00

od 99 zł

3 czerwca 2022 roku na Targach w Lublinie wystąpi fenomenalny raper, który w ostatnim czasie samoistnie dokonał przetasowania na hip-hopowym podium w Polsce. Taco Hemingway, bo o nim mowa, w ciągu kilku lat aż trzynaście razy był nominowany do nagrody Fryderyków. To właśnie jemu, we współpracy z Dawidem Podsiadło, po raz pierwszy w historii udało się zapełnić Stadion Narodowy w Warszawie, a koncert ten był wydarzeniem roku 2019. Twórczość artysty to umiejętna mieszanka doskonałej muzyki, a także warstwy lirycznej oscylującej między poezją współczesną a hip-hopowymi tradycjami.

Taco Hemingway ma na koncie sześć albumów w wersji mini, a także sześć płyt studyjnych. Jego współpraca z Quebonafide zaowocowała wspólną płytą, na której znalazły się takie hity, jak "Tamagotchi" czy "Kryptowaluty". Koncert w Lublinie to okazja, aby w końcu posłuchać na żywo utworów z płyt "Jarmark", "Europa" oraz "Pocztówka z Polski. Bedzie to również szansa na wysłuchanie starych przebojów, od których w jego przypadku wszystko się zaczęło.

występują

informacja organizatora

Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem.

Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!

UWAGA!! Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!

bilety
Wymień bilet - Płyta
od 0
Kup Bilet - Płyta
od 99
podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Trasa

  Sobota, 3 września 2022, 16:00

  Secret Location, Lublin, od 79 zł

  W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety już w sprzedaży!

 • Koncert

  Sobota, 11 czerwca 2022, 19:00

  Plener Lublin, Lublin, od 60 zł

  Data: 11 czerwca 2022 Miejsce: Plener, Lublin Drzwi 19.00 Support 19.30 Zdechły Osa 20.30[Zdechły Osa TYFY TYFY](https://goingapp.pl/polecamy/zdechly-osa)

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  W plenerze
  Trap

  Czwartek, 25 sierpnia 2022, 18:00

  Plener Lublin, Lublin, od 99 zł

  Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!Żabson, Oki i Jacuś to mieszanka trzech wybuchowych temperamentów, które już pod koniec wakacji podbiją lubelską scenę, występując na jednym koncercie!ŻABSON X OKI X JACUŚ25.08.2022drzwi g.18:00 / start 20:00Lublin | PlenerBILETY: https://bit.ly/ŻABSON_OKI_JACUŚ_LBN️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_RegulaminW trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.Obserwuj nas na Instagramie i nie przegap żadnego wydarzenia ➡ www.instagram.com/latowplenerze