Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Taco Hemingway @ Białystok

 • Koncert
 • Polski rap
 • Polskie

Taco Hemingway @ Białystok

Niedziela, 5 czerwca 2022

21:00

od 89 zł

występują

informacja organizatora

Taco Hemingway w Białymstoku!

5 czerwca 2022 roku w Białymstoku odbędzie się pełnowymiarowy koncert jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce, Taco Hemingwaya. Jego teksty są roztrząsane przez krytyków literackich, a nazywany jest poetą tak samo często, jak artystą hip-hopowym. Taco Hemingway ma na koncie sześć minialbumów oraz sześć albumów studyjnych, w tym jeden nagrany w ramach współpracy z Quebonafide, na którym znalazły się takie hity, jak "Kryptowaluty" czy "Tamagotchi”. W 2019 roku ukrywający się pod tym pseudonimem Filip Szcześniak znalazł się w rankingu najbardziej wpływowych Polaków według magazynu Wprost, a w ciągu kilkuletniej kariery był trzynaście razy nominowany do nagrody Fryderyków. Jego twórczość, nazywana często inteligenckim rapem, to połączenie przenikliwych obserwacji współczesnego świata, cierpkiego poczucia humoru i nietuzinkowych bitów najlepszych polskich producentów. Podczas koncertu słuchacze będą mieli okazję posłuchać takich przebojów, jak "Polskie tango", "6 zer" czy “Białkoholicy”

Lokalizacja: Stadion Miejski Białystok

bilety
FINAL
od 109
Bilet dla osób posiadających karnet na B. East Fest
od 89
inne wydarzenia w tym miejscu
 • B.EAST FEST | Białystok

  3.06 - 4.06.22

  Białystok

  SŁOŃCE, PLENER, NAJLEPSI ARTYŚCI SCENY RAPOWEJ!B.EAST FEST JUŻ W CZERWCU! / 3-4/06/2022LINE-UP:I DZIEŃPiątek, 03.06- Rusina- Kękę- Avi x Louis Vilain- Kaz Bałagane- KukonII DZIEŃSobota, 04.06- Dziarma- Mielzky- Szczyl- Sokół- OIOPrzyjdź i baw się na B.EAST FEST.Po każdym dniu festiwalu B.EAST oficjalny after odbędzie się w białostockim klubie FOMO. Uwaga: kupując karnet na festiwal = after za darmo.Dwa dni to za mało?Uwaga: kupując karnet na festiwal B.EAST = bilet na koncert Taco Hemingwaya w Białymstoku (05.06) tańszy o 20 zł.Miejsce:Tereny zielone obok Stadionu Miejskiego w Białymstoku.Bilety:Karnet: 189 zł (1 pula)Bilet jednodniowy, piątek: 99 zł (1 pula)Bilet jednodniowy, sobota: 99 zł (1 pula)

 • Up To Date Festival - Stadion

  2.09 - 4.09.22

  Białystok

  Nie ma to jak zakończyć sezon festiwalowy z przytupem.Jak? Oczywiście na Up to Date Festival! Gdzie? Oczywiście, że w Białymstoku. Kiedy? Pomiędzy 2 a 3 września. Nie może Cię tam zabraknąć! Festiwal przez ponad 12 lat działalności wyrobił sobie renomę porównywalną jedynie do garstki tego typu wydarzeń w Polsce. Wyjątkowy line-up łączący niszową muzykę elektroniczną z tą bardziej popularną jest znakiem rozpoznawczym tego festiwalu, a to wszystko w towarzystwie ambitnego hip-hopu. Mało które wydarzenie celebruje w tak wielkim stopniu świat alternatywny. To wszystko zasługa m.in. Dtekka, didżeja, który aktywnie tworzy polską scenę klubową. Nieodłącznymi najbardziej wyjątkowym elementem UTDF jest też Salon Ambientu, podczas którego festiwalowicze leżąc na dywanach odpoczywają do najlepszych ambientowych dźwięków.Daj się ponieść muzycznym uniesieniom! Do zobaczenia na tegorocznej edycji Up To Date Festival! Festiwal w tym roku odbędzie się pomiędzy 2 a 4 września w Białymstoku.[Up To Date Festival ](https://goingapp.pl/polecamy/utdf)

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Jutro, 19:00

  Klub Zmiana Klimatu, Białystok, od 75 zł

  “Ustrzyki to stolica Bieszczad jest!” to jeden z kultowych tekstów grupy KSU. Legenda Jarocina po raz pierwszy od kilku lat rusza na północ. Ponieważ jednym z nielicznych przystanków na ich trasie jest Zmiana Klimatu nie może was zabraknąć. Koncert KSU w Białymstoku już na początku czerwca!KSU to bez wątpienia kapela kultowa. Grupa została założona w 1977 roku przez piątkę nastoletnich wtedy chłopców i jak w przypadku większości kapel garażowych zaczęła od grania coverów. Ich inspiracjami były takie zespoły jak Black Sabath, Deep Purple czy Led Zeppelin. Wszyscy fani wiedzą skąd pochodzi nazwa KSU, gdyby ktoś jednak nie znał kryjącej się za tym historii oto krótkie wyjaśnienie. W Ustrzykach Dolnych wydawane były tablice z wyróżnikiem KSU. W latach 80 tych zespół zyskiwał coraz większą popularność, pojawił się na festiwalu w Jarocinie, dużo koncertował i wydał dwie oficjalne płyty, które na tę chwilę mają status kultowych.Zespół zmieniał wielokrotnie skład choć elementem spajającym całość jest bez wątpienia jego lider Eugeniusz “Siczka” Olejniczak. W chwili obecnej kapela gra jako sekstet a ostatni wydany oficjalnie album pochodzi z 2014. Na koncercie w Zmianie Klimatu KSU zagra swoje stare hity. Kto wie, może szykuje się też nowy materiał?Prawdopodobnie po koncercie kiszki zagrają wam marsza, w związku z tym zapraszamy niżej do Cechowej.Będzie można przegryźć burgera z frytkami, uzupełnić w ciszy utracone elektrolity, strzelić lufkę pod tatarek a może nawet wziąć udział w kulinarnych podróżach Cechowej. Orbis może czyścić nam buty! Możliwości jest więcej, niż nagród w “idź na całość” z tą różnicą, że nie macie szansy trafić na Zonka.03.06.2022 (piątek)Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, BiałystokStart koncertu: 19:00Otwarcie Drzwi: 18:00Wstęp na koncert mają wyłącznie osoby, które w dniu wydarzenia mają ukończone 18 lat

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Piątek, 23 września 2022, 20:00

  Klub Herkulesy, Białystok, od 40.00 zł

  Witajcie!Serdecznie zapraszamy na koncert Polskiej Wersji w klubie Herkulesy, w Białymstoku.Event odbędzie się 11.03.22.Artyści zagrają najlepsze numery z doskonale znanych Wam płyt, zarówno solowych, jak i wspólnych.Spodziewajcie się niespodziewanego!Przed PW zagra SZCZUR ZSW!Link do eventu na FB: https://www.facebook.com/events/448033163631634