Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Takkiduda

 • Koncert

Takkiduda

Piątek, 28 czerwca 2019

21:00

od 20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Takkiduda nagrywa różne dźwięki w czasie rzeczywistym i tworzy muzykę poprzez improwizację i nawarstwianie dźwięków. „Miksujemy muzykę, wyświetlamy obrazy i improwizujemy w tańcu. Wykorzystujemy głos, gitarę elektryczną, syntezator, laptopa, melodykę, małe instrumenty muzyczne, zabawki, otaczające nas dźwięki oraz dźwięki natury i wiele więcej.”

http://takkiduda.com/about/

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Urban Trip: Jah Bass / CrissNSA / Warrior / Radar / SnowBPM <MÓZG> + <Projekcja filmu CO?VIDEO>

  Sobota, 30 października 2021

  Bydgoszcz

  Jesienna odsłona MÓZG-owego spotkania z jakościową selekcją gatunków muzyki elektronicznej spod znaku Urban Trip.Podczas VI edycji bass-celebry skupimy się na dobrych, głębokich odmianach połamanych beatów takich jak future-bass, uk-dubstep, drum & bass i footwork.Zaprosiliśmy najprawdziwszy kwiat muzyki basowej w naszym kraju.Pierwszym z gości jest pochodzący z Krakowa dj: Jah Bass.Z drugiego krańca polski (3City) przybędzie wojownik basu, dj i producent: Warrior.Wpada też 2 znakomitych djs z basowej stolicy polski (Poznania): CrissNSA oraz Radar. Bydgoszcz reprezentować będzie SNOW BPM.Idąc za energią i klimatem wytworzonym podczas poprzedniej edycji, nie zabraknie także bodźców wizualnych w formie illuminacji oraz unikatowej scenografii.+++++++++++++++++++++++++Jednym z nieodłącznych elementów każdej wyprawy URBAN TRIP jest projekcja materiału video.Poprzednie edycje to premiery kolejnych części Boogie Down, które na stałe wpisały się w scenario UT. W tym elemencie konsekwentnie realizujemy wizję wszczepiania tkanki miejskiej w wydarzenie z muzyką elektroniczną.W efekcie, na samym początku Urban TRIP vol.6 wyświetlony zostanie film nagrany z czystej miłości do deskorki, pt:CO?VIDEOJest to film ukazujący lokalsów, młodych wyjadaczy i żywe legendy z Bydgoszczy.Swoją projekcje video zapowiedział też Nibiru Skateboards, producent blatów ze Złotowa.Po projekcji filmów przejdziemy do kolejnej `fazy` tej nocy, podzielonej na 5 setów muzyki i iluminacji.+++++++++++++++++++++++++LINE UP:[=] Jah Bass / Kraków /Platformy: FatKidOnFire / Deep Tempo / DubTribu / After Dark Music / Sub Fmhttps://soundcloud.com/jahbass[=] CrissNSA / Dungeon Beats / ComeMeditate / Subtle / Poznań https://soundcloud.com/dngnbeatshttps://soundcloud.com/come-meditate[=] Warrior / Dubplates On Sundays / Gdyniahttps://soundcloud.com/warrior_dubstep[=] Snow BPM / TPG / Panaceum / Bydgoszcz /https://soundcloud.com/snow-bpm[=] Radar / Dub Creatures / Poznań /https://soundcloud.com/dub_creatures++++++++++++++++++++++++VFX :[=] KońSCENOGRAFIA:[=] Pracownia

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 15 października 2021, 19:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50.00 zł

  Dwa koncerty uznanych polskich raperów, w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy wystąpią dla Was VNM i Rychu Peja. Zapraszamy 15 października!

 • Koncert
  Classics
  Pop

  Niedziela, 17 października 2021, 20:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 90 zł

  Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenieWokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy."Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie... A."Na koncercie będą dostępne miejsca siedzące, nienumerowane.

 • Koncert

  Sobota, 30 października 2021, 20:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40.00 zł

  Już 30 października bieżącego roku o godzinie 20.00 w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy odbędzie się koncert Główny Zawór Jazzu. Koncert ten w Fabryce Lloyda odbędzie się po raz pierwszy.Główny Zawór Jazzu jest bardzo energicznym projektem. Projekt ten łączy w sobie wariacje nurtów jazzowych, które są niedostępne z muzyką pop, która z kolei jest wszechobecna. Polskie przeboje znane z rozgłośni radiowych są przedstawione w aranżacjach swingowych, zabierając słuchacza w podróż po klubach zadymionych rodem z lat trzydziestych, czterdziestych oraz pięćdziesiątych. Zespół ten to dziewięcioosobowy skład pochodzący z Poznania. Łamią wszelkie międzygatunkowe bariery w utworach takich artystów jak Margaret, Monika Brodka czy też Perfect. Odbiorcom jest serwowana mieszanka dosyć nietuzinkowa. Zapraszamy serdecznie na to ciekawe wydarzenie muzyczne!