Targi Konopne Kanaba Fair #4

  • Targ

Targi Konopne Kanaba Fair #4

Sobota, 11 maja 2019

11:00

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już po raz 4 odbędą się targi konopne Kanaba Fair, które do tej pory odbywały się w Warszawie. Tym razem organizatorzy planują znacznie większe przedsięwzięcie oraz szereg ciekawych atrakcji. Oprócz strefy z wystawcami będzie można spotkać się przedstawicielami organizacji, odpocząć w strefie chill przeglądając imponujące kolekcje winyli, posłuchać interesujących wykładów o tematyce konopnej, a nawet obejrzeć film dokumentalny na temat medycznej marihuany - “Podziemie nadziei”.

Kanaba Fair to inicjatywa, która stawia na wielopoziomowy rozwój branży konopnej w Polsce. Integruje grona entuzjastów konopi od strony biznesowej jak i zwykłych odbiorców, konsumentów, zwolenników legalizacji, tworząc wspólne forum edukacji, wymiany myśli, usług czy towarów. Oprócz strefy handlowej imprezie towarzyszą różnego rodzaju aktywności edukacyjne oraz rozrywkowe. Nadchodząca edycja odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji Hotelu Forum w Krakowie - Forum Wydarzeń. Przestrzeń została podzielona na 6 sektorów:

Strefę Growera - wszystko, co potrzebne do uprawy
Strefę "Wszystko z konopi" - żywność, olejki CBD, kosmetyki, medykamenty, tekstylia, literatura i wiele więcej
Strefę edukacyjną - warsztaty i wykłady o tematyce konopnej
Strefę Food, w której znajdziecie przysmaki od Najedzeni Fest
Strefę Talk & drink - tutaj spokojnie omówisz biznesy przy konopnym piwie lub drinku
Strefę Chill - tutaj odpoczniesz, poznasz aktywistów z Wolne Konopie i innych organizacji oraz w spokoju przejrzysz imponującą kolekcję winyli od Krakowska Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset

Nadchodząca edycja będzie wzbogacona udziałem aż 2 partnerów:

Krakowska Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset - największa i najlepsza w południowej Polsce cykliczna giełda płyt winylowych, cd i kaset. Miejsce spotkań melomanów, kolekcjonerów i fanów gdzie raz w miesiącu wystawcy z całego Kraju kupują, sprzedają, rozmawiają i wymieniają się wszelkimi nośnikami muzyki. Znajdziecie ich w strefie Chill.

Festiwal kulinarny Najedzeni Fest! To pierwsza tego typu inicjatywa w Krakowie. Jej celem jest cykliczne prezentowanie najciekawszych inicjatyw kulinarnych, w tym nowych restauracji i barów, warsztatów gotowania, wykładów. A wszystko wokół znakomitego jedzenia i poznawania nowych smaków. Znajdziecie ich w strefie Food.

miejsce