Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

  • Targ

Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

6-7.04

od 0 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Najlepsze i najpiękniejesze w Polsce książki dla dzieci, spotkania z ulubionymi autorami i ilustratorami publikacji dla młodych czytelników oraz mnóstwo różnorodnych warsztatów artystycznych i edukacyjnych to największe atrakcje Targów Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka 2019. Trzecia edycja barwnego święta książki dla dzieci odbędzie się 6 i 7 kwietnia 2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Na wszystkie wydarzenia – a będzie ich mnóstwo – wstęp jest bezpłatny! Pobierz wejściówkę poniżej.

Centrum Koneser zmieni się na dwa dni w baśniową krainę pełną niezwykłych postaci i wydarzeń pozwalających rozwijać różnorodne pasje. Najmłodsi czytelnicy będą mogli spotkać się z bohaterami ulubionych książek oraz ich twórcami – pisarzami i ilustratorami. Rodzice z kolei będą mieli aż dwa dni na zapoznanie się z nowościami wydawniczymi dla dzieci i wybranie dla swoich pociech najbardziej odpowiednich tytułów. Będzie w czym wybierać: udział w targach zadeklarowało kilkudziesięciu wystawców!

W programie jak zwykle spotkania z gośćmi specjalnymi – autorami, pisarzami, ilustratorami i artystami. Wielu z nich weźmie także udział w warsztatach, m.in. plastycznych, językowych i literackich oraz związanych z różnorodnymi pasjami i zainteresowaniami. Oczywiście nie zabraknie zabaw, konkursów i innych atrakcji, a głodni i spragnieni znajdą na miejscu wsparcie nie tylko dla ducha, ale i dla ciała.

W pierwszym dniu targów (6.04, godz. 12.00) odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka 2018. Galę poprowadzi Katarzyna Pakosińska! Zapraszamy!