Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Targi Rzeczy Ładnych | Katowice

 • Targ
 • Pod dachem

Targi Rzeczy Ładnych | Katowice

18-19.12.2021 11:00

od 10 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

TRŁ KATOWICE!

Pierwsza edycja na Śląsku!

18-19 grudnia, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice

Planowaliśmy ten debiut rok temu i wreszcie się doczekaliśmy! TRŁ wreszcie na Śląsku! Po debiucie we Wrocławiu, gdzie było WSPA-NIA-LE, nie możemy się doczekać Katowic! Fantastyczna architektura MCK + znakomita przedświąteczna data + 200 niesamowitych wystawców + specjalna strefa ELLE Polska = wydarzenie, jakiego w tym roku nie było! Jesteśmy dumni, że topowe marki i projektanci pokażą swoje unikatowe meble, plakaty, ceramikę, rośliny, tekstylia, meble vintage, akcesoria i produkty dla dzieci. Zamienimy ostatni weekend przed Świętami w prawdziwe Święto Designu! Rezerwujcie termin, notujcie w kalendarzach, szerujcie. Niech cały Śląsk usłyszy! Kupujcie bilety i przybywajcie!

Ajka, Ania, Paweł i Marzena

Ekipa TRŁ

Targi Rzeczy Ładnych TRŁ Katowice!

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice

Sobota i niedziela 18 i 19 grudnia 2021

W godz. 11-19

Wstęp: 10 zł

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Quebonafide - Psycho Relations | Katowice

  Czwartek, 21 kwietnia 2022

  Katowice

  OSTATNIA TRASA KONCERTOWA QUEBONAFIDE!Wiemy, że czekaliście na trasę Romantic Psycho Experience. Przez ten czas wiele się zmieniło. Wszystko, co było ROMANTIC, zamieniło się w PSYCHO, a relacje zyskały większe znaczenie niż kiedykolwiek. Dlatego to, co ROMANTIC już nie wystarczy.Czas na PSYCHO RELATIONS - ostatnią trasę koncertową Quebonafide.Quebonafide zagra w MCK w Katowicach w dniu 12.05.2022 r.Do tego czasu wszystkie karty zostaną odkryte. Kolaboracja z “Benz-Dealera” to dopiero początek.“Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie” - Quebonafide.

 • Beth Hart Solo [ZMIANA DATY]

  Czwartek, 1 grudnia 2022

  Katowice

  1 grudnia 2022 Beth Hart po raz pierwszy w Polsce zagra Solo! Teraz nadarza się wyjątkowa okazja  by móc zobaczyć po raz pierwszy w Polsce 6 grudnia 2021 o g.20.00 w katowickim Spodku koncert Beth Hart Solo. Przed koncertem na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019 pisaliśmy o Niej za zachwyconymi krytykami muzycznymi: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Po tym koncercie doszły  do tego najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY. Tak, proszę Państwa, koncert Beth Hart to spotkanie z artystą prawdziwym. Tu uczuć nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie tym razem będzie tylko Ona. Ani odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych. I nie przypadkowo najnowsza płyta Beth Hart nosi tytuł „War In My Mind”… Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz  z Joe Bonamassa. Ma na swym koncie wraz z najnowszą sześć płyt, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i stale rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną. Beth Hart to jedno z tych nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

 • Kacperczyk - Kryzys Wieku Wczesnego / Julia Pośnik | Katowice

  Sobota, 12 marca 2022

  Katowice

  KACPERCZYK to niesamowity, młody zespół, który tworzą bracia - Maciek i Paweł, z muzyką związani od dziecka. Maciek, starszy z rodzeństwa, jest głównym autorem tekstów i wokalistą. Gra również na gitarze. Paweł odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji. Zespół zadebiutował w kwietniu 2019 roku świetnie przyjętym singlem “IGGY”, który został doceniony przez samego Iggy Popa! W 2020 roku bracia Kacperczyk zaprezentowali swoją pierwszą płytę - “Sztuki Piękne”, a w listopadzie 2021 roku wydali album „Kryzys Wieku Wczesnego”.„Artysta z ASP”, czy piosenka „Niebieskie ptaki” stworzona z Julią Pośnik podbiły serca Fanów.Koncert w Katowicach będzie wydarzeniem promującym nową płytę.Julia Pośnik to gorące nazwisko wśród polskich debiutantów. Każda z jej piosenek w ciągu kilku godzin trafia do pierwszej dziesiątki karty Na Czasie, zyskując kilkaset tysięcy odtworzeń. Piosenka "Zakochałam się w nieznajomym", była dla niej momentem przełomowym - odniosła wielki sukces wśród użytkowników TikToka oraz przez wiele tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu playlisty Polska Viral 50 na Spotify. Kolejne single, "Wakacje w Warszawie" czy "Julia w mieście", tylko utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że Pośnik to nazwisko, które warto bacznie obserwować, ponieważ nieźle namiesza na polskim rynku muzycznym.Bądźcie z nami, to będzie naprawdę niezwykłe wydarzenie!UWAGA! Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Oświadczenia do pobrania:COVID: https://web.goingapp.pl/storage/app/media/art%20projekt/COVID%20.pdfOświadczenie dla osoby nieletniej: https://web.goingapp.pl/storage/app/media/art%20projekt/Oswiarczenie%20dla%20nieletniego.pdf