Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Targi Rzeczy Ładnych: TRŁ FRESH! x TRŁ PRINT!

 • Targ

Targi Rzeczy Ładnych: TRŁ FRESH! x TRŁ PRINT!

11-12.09.2021 godz.11:00

od 10 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Targi Rzeczy Ładnych: TRŁ FRESH! x TRŁ PRINT

Targi Rzeczy Ładnych powracają! Już po raz trzeci w stolicy startują wystawy starannie wyselekcjonowanych produktów, modnych gadżetów i akcesoriów różnego rodzaju. W tym roku zapraszamy na specjalną edycję przetargów w formie dwóch wielkich imprez oraz w ciekawszej formule w postaci offline i online. Nie ważne, czy jesteś miłośnikiem stylowych drobiazgów, fanem zbieractwa czy koneserem sztuki - zapewniamy, że nasza oferta zadowoli każdego!

Miejsce imprezy: Centrum Praskie Koneser, Warszawa;

Data imprezy: 11 i 12 września, w godzinach 11:00 - 19:00; wstęp dla dzieci do 12 lat bezpłatny!

Jakie atrakcje zobaczymy?

Standardowo, zaprezentujemy najważniejsze nowinki ze sfery polskiego designu wraz z ich sztandarowymi reprezentantami. Postawimy na debiuty oraz nowości, lecz nie zapomnimy o tradycyjnych lub najpopularniejszych elementach, markach i projektantach. Oprócz zwyczajnej wersji Targów, równolegle odbywać się będzie wydarzenie połączone, czyli TRŁ PRINT!, stworzone z myślą o pasjonatach artykułów papierowych, plakatów, ilustracji i wszystkiego, co związane z drukiem. Nie możemy się już doczekać spotkania z najlepszą widownią na świecie!

Na Targach Rzeczy Ładnej zobaczymy m.in.:

 • meble;

 • ceramikę i szkło;

 • rośliny i kwiaty;

 • produkty Wellness i Eko;

 • lampy;

 • tekstylia;

 • zabawki i książki dla dzieci;

 • akcesoria vintage;

 • plakaty;

 • ilustracje;

 • notesy;

 • papeterie;

 • inne artykuły papiernicze;

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

informacja organizatora

CZEŚĆ WARSZAWO!!! TRŁ wracają!

Już trzeci rok z rzędu otwieramy warszawski sezon specjalną podwójną edycją Targów Rzeczy Ładnych! Dwa wydarzenia, jedno miejsce, jeden termin. W tym roku w jeszcze ciekawszej formule - offline i online. TRŁ FRESH!, czyli to wielkie otwarcie sezonu, wrześniowa edycja TRŁ, na której pokazujemy wszystko co najnowsze i najciekawsze w polskim designie. Stawiamy nacisk na premiery, debiuty i nowości, ale także na wszystko co w TRŁ najlepsze i najpopularniejsze - Wasze ulubione marki i najlepszych projektantów. Po roku przerwy zobaczycie najciekawsze MEBLE, CERAMIKĘ i SZKŁO, ROŚLINY I KWIATY, produkty WELLNESS I EKO, LAMPY, TEKSTYLIA, ZABAWKI I KSIĄŻKI DLA DZIECI, AKCESORIA oraz VINTAGE! Wszystko to starannie wyselekcjonowane i ze znakiem jakości TRŁ. Wydarzeniu TRŁ FRESH! towarzyszy jak zawsze w tym samym miejscu drugi event - klejnot w koronie TRŁ czyli TRŁ PRINT! – specjalna edycja poświęcona wyłącznie plakatowi, ilustracji, artykułom papierniczym, notesom, papeteriom i wszystkiemu co związane z printem i drukiem! Po prostu to kochamy! Najlepsza selekcja polskich plakacistek i plakacistów, ilustratorek i ilustratorów oraz niezależnych marek papierniczych. A do tego wspaniała zainteresowana publiczność - prawdziwi fani i koneserzy plakatu, ilustracji i papieru. Po raz trzeci spotkamy się w niesamowitym gronie najciekawszych twórców i jak zawsze nie możemy się tego spotkania doczekać!

Spędzicie wspaniały weekend z polskim dizajnem w Koneserze

Do zobaczenia! Centrum Praskim Koneser, PLAC KONESERA, WARSZAWA 11-12 września w godz. 11-19! Zapraszamy!

Dzieci do lat 12 - wstęp bezpłatny Parking podziemny dostępny na terenie Centrum Praskiego Koneser - pierwsza godzina gratis

podobne wydarzenia
 • Targ
  Pod dachem

  Sobota, 18 września 2021, 11:00

  Elektrownia Powiśle, Warszawa, od 5 zł

  Hypemarket® to miejsce w którym moda uliczna, muzyka i zajawka przecinają się, tworząc niezwykły klimat. Niekonwencjonalne stoiska marek, setki prywatnych wystawców, znane osobistości ze świata mody i muzyki, a przede wszystkim potężne community zebrane wokół wspólnych pasji - to składowe najważniejszego wydarzenia streetwearowego w Polsce. Stanowiska dla marek są dostępne już teraz, chęć udziału w evencie można zgłaszać poprzez mail: wystawca@hypemarket.eu lub stronę www.hypemarket.eu**INFO:** **DATA:** 18 września 2021. **MIEJSCE:** Elektrownia Powiśle, Dobra 42, 00-312 Warszawa **CZAS:** 11:00 - 19:00 (bilety premium 10:30)