Targi Sztuki Dostępnej Wiosna 2020

  • Targ

Targi Sztuki Dostępnej Wiosna 2020

Sobota, 6 czerwca 2020

10:00

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Trzecia edycja najpopularniejszych targów sztuki w Polsce. Jak zwykle obowiązuje limit ceny: żadne dzieło nie może kosztować więcej niż 5 tys. zł. Organizatorzy gwarantują wysoki poziom artystyczny oferowanych prac.

Będzie to wyjątkowa okazja, by kupić dobre dzieło sztuki w przystępnej cenie. Poznać najlepsze galerie, spotkać czołowych artystów. Wejść w świat sztuki współczesnej i obudzić w sobie nową pasję.

W Targach wezmą udział galerie i wyselekcjonowani artyści z całej Polski, reprezentujący różne gatunki sztuki współczesnej: od malarstwa i grafiki, po fotografię i rzeźbę. Proces rekrutacji wystawców już się rozpoczął i trwać będzie do wyczerpania puli wolnych miejsc, zgłoszenia na stronie: www.targisztukidostepnej.pl

Ważną częścią wydarzenia będzie program wykładów, pokazów i dyskusji prowadzonych przez ekspertów i artystów. Harmonogram tych "spotkań artystycznych" wkrótce ukaże się na stronie internetowej www.targisztukidostepnej.pl. Tam również opublikowana zostanie pełna lista wystawców. Obecnie na stronie obejrzeć można m.in. relacje z dwóch poprzednich edycji targów.

Godziny otwarcia Targów Sztuki Dostępnej Wiosna 2020:
sob. 10.00-20.00, niedz. 10.00-18.00. Bilety będzie można kupić na miejscu i on-line (jeszcze nie są dostępne).