Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

TAU • IKONA TOUR • LUBLIN [ZMIANA DATY]

 • Koncert
 • Polski rap
 • Pod dachem

TAU • IKONA TOUR • LUBLIN [ZMIANA DATY]

Sobota, 19 marca 2022

20:00

od 39 zł
informacja organizatora

Bozon Records oraz Godline z przyjemnością zapraszają na wyjątkowy koncert promujący nowe wydawnictwo TAU pt. "Ikona"

Bilety zakupione na koncert w ramach trasy "2020" zachowują ważność i będą upoważniały do wejścia na wydarzenie w ramach "Ikona Tour"

W związku z sytuacją epidemiologiczną zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu i lokalizacji.

Tau - Ikona Pierwszy singiel - https://tiny.pl/7pvc2 Drugi singiel feat. Małach - https://tiny.pl/7nlrp Trzeci singiel - https://tiny.pl/7nkw7

Zamów płytę tu www.bozonrecords.pl

Opis płyty: ,,Pierwowzorem ikon były pochodzące z I wieku portrety grobowe odnalezione w Egipcie. Przedstawiały one wizerunek osoby, która po śmierci została pochowana wraz ze swoją ikoną. Współcześnie znane nam ikony przedstawiają wizerunki chrześcijańskich świętych. Koncepcja albumu wyraża tę rzeczywistość w następujący sposób - każdy Człowiek rozpoczyna swoje życie jako Ikona stworzona na Obraz Boga. Zapisujemy ją poprzez czyny, słowa i myśli, a proces tworzenia obrazu naszego życia kończy się wraz z naszą śmiercią. Jakie było życie - taka będzie Ikona. W tytułowym utworze autor płyty zadaje pytanie, które jest rdzeniem tej metafory: ,,Jaka jest Twoja Ikona? Rozświetlona? A może bardzo mroczna - wielka rozpacz...?''. Najnowszy album, to aż 20 utworów i 7 gościnnych występów, które zaskoczą wielu słuchaczy. To m.in. BRO, Małach, Sarius, Zbuku czy ks. Bartczak. Jak prezentuje się Ikona Tau? Przekonamy się już 04.12.2020 r. gdy odbędzie się sklepowa premiera wydawnictwa.

Zamów preorder na www.bozonrecords.pl

Do zobaczenia pod sceną!

bilety
Pula 3
od 39
miejsce

SilenceClub

Lublin, Radziszewskiego I. 8

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Pod dachem

  Piątek, 29 października 2021, 20:00

  Dom Kultury Lublin, Lublin, od 49 zł

  JWPBC w składzie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1 meldują się w Lublinie z materiałem z MIXTAPU ROKU -" Koledzy" już 29 października w Domu Kultury!Nie zabraknie również nagrań z albumu "SEQUEL" czy repertuaru z płyt JWP - "Wróg Publiczny", BC - "Klasyk", PCP oraz singli Szesnastki i Tworzymy Historię!

 • Koncert
  Elektronika
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 30 października 2021, 19:00

  Dom Kultury Lublin, Lublin, od 45 zł

  Baasch jest jednym z najbardziej oryginalnych artystów na polskiej scenie.Jego ostatnia płyta, „Noc”, to przełomowy materiał, dzięki której wygrał prestiżową nagrodę Fryderyk. Jesienią 2021 Baasch wyruszy w trasę koncertową, w trakcie której wprowadzi publiczność w wyjątkowy świat swojej twórczości. Baasch wplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowane, zapadające w pamięć piosenki. Jego znakiem rozpoznawczym są chwytliwe, mroczne melodie, intrygujące, niebanalne teksty i hipnotyzujący wokal. Płyta „Noc” to trzeci długogrający krążek Baascha. To kontynuacja starannie wypracowanej stylistyki poprzednich krążków – inteligentnego dialogu muzyki tanecznej z dark popem. To pierwszy koncept album w twórczości artysty, będący rejestracją życia toczącego się pod osłoną nocy. To także poruszająca opowieść o samotności i próbie rozpoczęcia wszystkiego od nowa, pełna obietnic, rozczarowań, tęsknot i kolorów nocnego miasta. Baasch – koncerty 2021 Jesienią 2021 artysta zagra koncerty, w trakcie których zaprezentuje materiał z nagrodzonej Fryderykiem płyty „Noc”. Na scenie oprócz samego muzyka wystąpią: Robert Alabrudziński na perkusji, Aleksander Żurowski na syntezatorach oraz Tomasz Mreńca na skrzypcach. Zapowiada się wielka muzyczna uczta!

 • Koncert

  Sobota, 6 listopada 2021, 18:30

  Dom Kultury Lublin, Lublin, od 60 zł

  6 listopada mocne gitary i wokale w DK - LUXTORPEDA! Formacja powstała w 2010 roku. Robert „Litza” Friedrich zaprosił wtedy do współpracy gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika i perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku, w czasie powstawania materiału na nowy krążek, do grupy dołączył wokalista Przemysław Frencel. Grupa prezentuje utwory utrzymane głównie w stylistyce rocka, rocka alternatywnego, punk rocka. Od tego czasu Luxtorpeda ruszyła swoim torem, zatrzymując się po drodze po takie stacje, sukcesy, nominacje i nagrody jak: Fryderyk, Pol’and’Rock (Przystanek Woodstock), Antyradio, Teraz Rock i inne.Luxtorpeda na swoim koncie ma pięć płyt studyjnych: „Luxtorpeda”, „Robaki”, „A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe to jednak buraki”, „MYWASWYNAS”, a także ostatnio wydane Anno Domini MMXX (2020) oraz najnowsze wydawnictwo „Elektroluxtorpeda” (2021) zawierające covery własnych nagrań.