Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023 - Karnety 2-dniowe

 • Festiwal
 • Elektronika
 • Festiwale muzyczne
 • Alternatywa
 • Polskie
 • Zagraniczne

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023 - Karnety 2-dniowe

8-11.06.2023

od 199 zł
Kup bilet
informacja organizatora

Jeden z najbardziej cenionych festiwali powraca!

Między 8 a 11 czerwca 2023 roku najbardziej intrygujące dźwięki ponownie opanują Katowice, a miasto wypełnią tysiące fanów nowej muzyki. Festiwalowy „długi weekend” obejmie uroczysty koncert otwarcia w NOSPR, dwa biletowane dni w Strefie Kultury oraz FAJRANT, czyli bezpłatny maraton tańca na zamknięcie wydarzenia. Do sprzedaży trafiła właśnie limitowana pula karnetów 2 dniowych w promocyjnej cenie.

Tegoroczna, 17. edycja TNMK przeszła do historii. To były cztery niezwykłe dni wypełnione najsilniejszymi emocjami. Powrót do formuły sprzed pandemii okazał się bardzo udany i zgromadził ponad 20 tys. fanów głodnych festiwalowych wrażeń. Ich wszystkich i wielu innych z pewnością uraduje ogłoszenie terminu TNMK w 2023 roku i uruchomienie sprzedaży karnetów.

Razem z publicznością Tauron Nowa Muzyka Katowice wkracza w „dorosłość”, bo w przyszłym roku odbędzie się już po raz osiemnasty. Także z tego powodu organizatorzy z More Music Agency zdecydowali o powrocie do formuły uroczystych koncertów otwarcia we wspaniałej przestrzeni NOSPR. Więcej informacji na temat szczegółów wydarzenia oraz zaproszonych artystów zostanie ujawnionych już niebawem.

Tauron Nowa Muzyka Katowice trzykrotnie otrzymał nagrodę European Festival Award dla najlepszego małego festiwalu w Europie. Niepowtarzalne emocje, zapadające w pamięć koncerty, wyjątkowi artyści i unikatowa lokalizacja – oto najkrótszy przepis na festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice. Warto odwiedzić go ponownie.

podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Pod dachem
  Tattoo

  20.08 - 21.08.22, 10:00

  MCK - Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice, od 50 zł

  Szukasz mocnych wrażeń i chcesz je poczuć na własnej skórze? Lubisz otwartych ludzi pełnych pasji i dobrej energii? Jeśli czytając to kiwasz twierdząco głową, to koniecznie wpadnij na Katowice Tattoo Konwent 2022! Czekamy na Ciebie w weekend 20-21 sierpnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym! W programie: ► konkursy na najlepsze tatuaże,► koncerty: Komety oraz Vermona Kids,► sety DJskie,► pokazy sztuk alternatywnych,► strefy tematyczne - między innymi: mody i designu, foodtrucków i kawowa, HotBall, dla dzieci… i wiele wiele więcej! Spotkajmy się na żywo, pochillujmy, zabawmy się! WIDZIMY SIĘ!