Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 - Karnet 2-dniowy [ZMIANA DATY]

 • Festiwal
 • Techno
 • Elektronika
 • Festiwale muzyczne
 • Alternatywa
 • Polskie
 • Zagraniczne
 • UK Bass

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 - Karnet 2-dniowy [ZMIANA DATY]

Tauron Nowa Muzyka Katowice powraca z 17. edycją festiwalu! Wydarzenie odbędzie się między 21 a 24 lipca 2022 roku w Strefie Kultury w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka Katowice to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich festiwali z fascynującym programem artystyczny i niebanalną lokalizacją. Wydarzenie co roku przyciąga wielbicieli ambitnej elektroniki, rapu, alternatywy, a nawet jazzu. Na Tauron Nowa Muzyka Katowice usłyszycie najciekawsze i różnorodne zjawisk za równo z zagranicznej, jak i z polskiej sceny.

Program 17. edycji festiwalu otwiera berlińska supergrupa Moderat. W skład zespołu wchodzą znani z duetu Modeselektor Gernort Bronsert i Sebastian Szary oraz Sascha Ring, twórca projektu Apparat. Po pięcioletniej przerwie autorzy hitów „Bad Kingdom” i „Rusty Nails” wystąpią w Katowicach z nowym, czwartym albumem.

Moderat to uwielbiana w Polsce grupa, która ma licznych i oddanych fanów. Ich występ na Tauron Nowa Muzyka Katowice z pewnością będzie muzycznym wydarzeniem nadchodzącego lata!

informacja organizatora

Moderat gwiazdą Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022!

  1. edycja festiwalu

 • 21-24.07.2022

 • wystąpią:
  Moderat
  i wielu innych artystów…

 • Bilety dwudniowe w sprzedaży!

Twórcy hitów „Bad Kingdom” i „Rusty Nails” powracają z nowym materiałem i ruszają w pierwszą trasę koncertową po pięcioletniej przerwie. Mistrzowie popowej elektroniki zagrają również w Polsce. Spotkanie z Moderat już w lipcu 2022 roku na Tauron Nowa Muzyka Katowice. To dopiero początek ogłoszeń, ale wszystko wskazuje na to, że nadchodząca edycja wydarzenia ponownie będzie imponować bogactwem programu.

Moderat to supergrupa odpowiedzialna za błyskotliwy sukces na europejskiej scenie muzyki elektronicznej. Zespół powstał z połączenia duetu Modeselektor (Gernort Bronsert i Sebastian Szary) oraz jednoosobowego projektu Apparat (Sascha Ring). Trio berlińskich producentów nawiązało współpracę już w 2002 roku, by już rok później opublikować pierwsze wydawnictwo, ale prawdziwy przełom przyniósł dopiero album „Moderat” z 2009 roku.

Muzykom udało się stworzyć brzmienie, na które nie było miejsca w ich indywidualnych projektach. Połączenie potężnych basów i mocarnego techno Modeselektora oraz subtelnego IDM i eleganckich melodii Apparata zaczarowało krytyków i słuchaczy. Supergrupa opublikowała trzy albumy studyjne, rozwijając obrany kierunek i zdobywając nowych fanów również dzięki niepowtarzalnym występom audiowizualnym na żywo. W 2017 roku Moderat przestał koncertować. Od tamtej pory jego członkowie skupili się na solowych projektach.

Nadchodzące miesiące otworzą nowy etap działalności Moderat. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku najprawdopodobniej ukaże się nowy, czwarty album grupy. Jednocześnie zespół, w ramach pierwszej trasy koncertowej po pięcioletniej przerwie, wystąpi na Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Berlińska supergrupa otwiera program przyszłorocznej edycji festiwalu. Moderat ma w Polsce licznych i oddanych fanów, a koncert na festiwalu będzie z pewnością muzycznym wydarzeniem lata. Spotkanie z Moderat już w lipcu 2022 roku podczas 17. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice! To dopiero początek ogłaszania programu festiwalu. Między 21 a 24 lipca 2022 roku w Katowicach ponownie zabrzmią najświeższe dźwięki światowej elektroniki, rapu i jazzu.

Karnety dwudniowe na przyszłoroczną edycję festiwalu można nabyć online na stronie festiwalu oraz na Going, eBilet i Ticketmaster. Karnety trzydniowe oraz bilety jednodniowe trafią do sprzedaży już w grudniu 2021 roku.

Tauron Nowa Muzyka Katowice to jeden z najbardziej cenionych festiwali muzycznych w Europie, a jego status potwierdza co roku fascynujący program artystyczny i niebanalna lokalizacja. Warto odwiedzić go ponownie. Więcej informacji na temat przyszłorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice na stronie internetowej festiwalu.

Tauron Nowa Muzyka Katowice
21-24.07.2022

● Moderat ● i wielu innych ●

BILETY:

Bilety w poniższych cenach dostępne do 30 listopada 2021.

Karnet trzydniowy Okresy sprzedaży: Sprzedaż rozpocznie się w grudniu 2021!

Karnet dwudniowy
Okresy sprzedaży: 09.06.2020 – 30.11.2021: 299 zł

Bilet jednodniowy
Okresy sprzedaży: Sprzedaż rozpocznie się w grudniu 2021!

FAJRANT (Sztauwajery)
Wstęp bezpłatny!

Więcej na:
http://festiwalnowamuzyka.pl

Moderat
Supergrupa odpowiedzialna za błyskotliwy sukces na europejskiej scenie elektroniki. Powstała z połączenia projektów Modeselektor (Gernort Bronsert i Sebastian Szary) oraz Apparat (Sascha Ring). Trio berlińskich producentów nawiązało współpracę w 2002 roku, a pierwsze wydawnictwo Moderat ukazało się już rok później. Przełomem w ich wspólnej karierze był jednak debiutancki album z 2009 roku. Razem udało im się stworzyć brzmienie, na które nie było miejsca w ich indywidualnych projektach. Połączenie potężnych basów i techno Modeselektora oraz subtelnego IDM i eleganckich melodii Apparata zaczarowało fanów. Od tamtej pory supergrupa opublikowała trzy albumy studyjne. Od 2017 roku Moderat nie grał koncertów, a jego członkowie skupiali się na solowych projektach. W ramach pierwszej trasy po przerwie odwiedzą również Katowice. W przyszłym roku najprawdopodobniej ukażę się nowy, czwarty album grupy.

https://www.facebook.com/moderat.band
https://www.instagram.com/moderat_band/
https://www.mixcloud.com/Moderat/
https://twitter.com/ModeratOfficial
https://www.youtube.com/channel/UCnyGcAvsD9lLOKeQU7H-cxw
https://moderat.fm/
https://open.spotify.com/artist/2exkZbmNqMKnT8LRWuxWgy