Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

TEDE S.P.O.R.T.

 • Koncert
 • Classics
 • Polski rap
 • Rap
 • Pod dachem

TEDE S.P.O.R.T.

Sobota, 13 listopada 2021

21:00

od 89 zł

TEDE S.P.O.R.T.

Tede jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego rapu. Swoją muzykę tworzy już od dwóch dekad, a jego utwory nadal cieszą się ogromną popularnością. Właśnie dlatego muzyk zdecydował się na stworzenie reedycji swojego pierwszego solowego albumu TEDE - S.P.O.R.T. i organizację jubileuszowego koncertu. Wydarzenie odbędzie się 13 listopada 2021 roku w Katowicach i będzie jedynym koncertem promującym nową edycję płyty. Podczas imprezy raper wykona utwory pochodzące ze swojego debiutanckiego albumu, ale również takie, które nie były dotąd publikowane. Wszyscy fani artysty powinni zarezerwować sobie termin i 13 listopada o godzinie 21:00 zameldować się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na scenie obok rapera znajdą się też zaproszeni przez niego goście, a ich pełna lista nie została jak dotąd opublikowana, więc może być niezwykłą niespodzianką. Jest to wspaniała okazja dla wszystkich fanów polskiego rapu, aby przypomnieć sobie jego historię i przenieść się w czasie do początków XXI wieku.

informacja organizatora

Legendarny S.P.O.R.T. Tedego wraca - koncert jubileuszowy!

Wytwórnia Wielkie Joł oraz MegaClub Events zapraszają na jedyny w Polsce koncert promujący reedycję kultowego, pierwszego solowego albumu TEDE - S.P.O.R.T.

Jubileuszowy koncert, podczas którego TEDE wraz z zaproszonymi gośćmi (którzy na razie w większości pozostają owiani tajemnicą), wykona utwory z albumu S.P.O.R.T. oraz te, które nie były wcześniej publikowane a powstawały w czasie produkcji płyty. Impreza odbędzie się 13 listopada 2021 roku w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym o godzinie 21:00. Koncert poprowadzą legendarni DJ 600V oraz JanMarian.

Bilety są już dostępne: 69 PLN I pula 79 PLN II pula 89 PLN - III pula 99 PLN- w dniu koncertu

MegaClub:MCK Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice Wejście od 20:00 / Start 21:00

Reedycja kultowego TEDE - S.P.O.R.T.

Wydawnictwo zostało przygotowane z ogromną dbałością o detale z okazji 20-lecia wydania albumu i ukaże się jednocześnie na wszystkich nośnikach: CD, płytach winylowych oraz kasecie magnetofonowej.

S.P.O.R.T. to solowy debiut TEDE wydany 5 czerwca 2001 roku przez wytwórnię RRX. Po wielu latach niepewnej sytuacji prawnej związanej z albumem, trafił on wreszcie tam gdzie jego miejsce - do katalogu płytowego wytwórni Wielkie Joł prowadzonej przez artystę. Nagrania zostały poddane procesowi remasteringu, za który odpowiada Sir Mich.

Przedsprzedaż wystartowała właśnie w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl.

Album w wersji preorderowej będzie wydawnictwem dwupłytowym - pierwsze CD zawiera oryginalny album S.P.O.R.T. w zremasterowanej wersji, druga płyta zawiera niepublikowane utwory powstałe w okresie nagrywania albumu - odzyskane z oryginalnych minidisców sprzed 20 lat. Drugi CD, podobnie jak kaseta MC nie będą nigdy więcej dostępne po zakończeniu przedsprzedaży.

Wersja winylowa albumu zostanie wydana na dwóch płytach winylowych, które będą zawierać cały materiał z krążka S.P.O.R.T. wraz z dwoma bonusowymi trackami. Płyty zapakowane zostaną w gatefold, w środku którego znajduje się 20-sto stronicowy album z klimatycznymi zdjęciami z okresu powstawania albumu oraz dwustronny plakat 60x60cm. Na froncie okładki znajduje się tłok z tytułem albumu, a całość jest zamknięta obwolutą OBI z przezroczystego plastiku. Album dostępny jest w dwóch limitowanych wersjach:

1000 sztuk na szkliście-przezroczystych płytach winylowych, dostępnej wyłącznie w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl,

200 sztuk na czarnych płytach, dostępnych wyłącznie w małych sklepach z płytami winylowymi. Wydawnictwo ma charakter kolekcjonerski i nigdy więcej nie zostanie wznowione w tej formie.

Do albumów w preorderowej wersji 2CD oraz 2LP słuchacze otrzymają również w prezencie bletki konopne oraz zapalniczkę Clipper sygnowaną legendarnym logiem GIB GIBON. Wspomniane gadżety wraz z merchem dedykowanym wydawnictwu będą dostępne na stronie www.tede.shop

bilety
Bilet dla zaszczepionych | Pula 3
od 89
miejsce

MegaClub @ MCK

Katowice, plac Sławika i Antalla 1

inne wydarzenia w tym miejscu
 • HIP HOP NIGDY STOP

  Piątek, 12 listopada 2021

  Katowice

  Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejną edycję koncertowego klasyka. Tegoroczną edycję HIP HOP NIGDY STOP opanują przedstawiciele mocnych ekip GM2L, BOR, POLSKA WERSJA i SPZPrzygotujcie się na bezkompromisowy festiwal bez cenzury.PALUCHMALIK MONTANAMAJOR SPZHINOL PWALBERTO + GościeProwadzenie: Kamel & Dj Roka12.11.2021Miejsce: MegaClub:MCK, Katowiceplac Sławika i Antalla 1, 40-163 KatowiceSala koncertowa - Miejsca stojące.20.00 - otwarcie bram21:00 - rozpoczęcie koncertów02:00 - zakończenieBilety: 69zł - I pula79zł - II pula 89zl - III pula 99zł - w dniu koncertu

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Techno
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 25 września 2021, 23:00

  P23, Katowice, od 60 zł

  Międzynarodowa trasa koncertowa Sama Paganini z okazji wydania nowego albumu przez artystę.SUPPORT:DEASCARLA ROCAP23 KATOWICE23:00-07:00

 • Koncert
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Wtorek, 26 października 2021, 18:00

  Spodek, Katowice, od 99 zł

  Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce - aż na trzech koncertach!Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel "Hyper Hyper" szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle'u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są "How Much Is The Fish", "Maria", "One" czy "The Logical Song".Pełny skład zespołu odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej.Data: 26.10.2021Drzwi: 18:00Warm up: 19:00Support: 20:00Start: 21:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Koncert
  Pop
  Folk
  World music
  Pod dachem
  Singer/songwriter

  Środa, 27 października 2021, 18:00

  Spodek, Katowice, od 129.00 zł

  Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 21-lecie wydania kultowego albumu – „Kayah i Bregović”.Album „Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. To na nim znajdują się takie hity, jak „Prawy do lewego”, „Śpij kochany, śpij”, „Byłam Różą” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń. Wyjątkowa energia, którą na scenie tworzy ten polsko-bałkańskiego duet, udziela się każdemu.Po licznych, zupełnie wyprzedanych koncertach i ogólnopolskich trasach koncertowych, Kayah i Goran Bregović powracają. Na rok 2020 przypada tzw. „oczko”, czyli 21. rocznica wydania kultowego albumu „Kayah i Bregović”. Z tej właśnie okazji, artyści wystąpią w trzech miastach - Katowicach, Gdańsku i Warszawie.Data: 27.10.2021Doors: 18:00Start: 19:30Miejsce: Spodek, KatowiceOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.