Thaiboy Digital

  • Koncert

Thaiboy Digital

Niedziela, 6 grudnia 2020

20:00

od 59 

Distorted Agency prezentuje:

Thaiboy Digital w Warszawie.

Thaiboy Digital wraca w 2020 po sukcesie zeszłorocznego „Legendary Member” podwójnym singlem „Yin & Yang / New City”.
Urodzony w Tajlandii artysta, obok Bladee, Ecco2k oraz producentów Whitearmor i yung shermana, jest filarem otoczonego kultem Drain Gang i reprezentantem wytwórni YEAR0001. Przez lata związany z niezależną sceną Sztokholmu, często współpracujący z YUNG LEANem, został deportowany ze Szwecji w 2015 roku i od tego czasu tworzy i rezyduje głownie w Bangkoku.

Pierwsze solo Thaiboya to mixtape „Tiger” z 2014 roku. W 2016 ukazał się nagrany wspólnie z Bladee album „AvP”, w 2017 EPka „S.O.S: Suicide or Sacrifice” oraz popełniony z Bladee i Ecco2k „D&G”. Rok 2018 to m.in. nagrany z Yung Leanem „King Cobra”. W 2019 premierę miały „Trash Island” Drain Gang oraz opus magnum aritysty czyli doskonale przyjęty album „Legendary Member”.

Pod koniec roku Thaiboy Digital pojawi się na kilku wybranych koncertach w Europie prezentując zupełnie nowy live show. Na mapie trasy nie zabraknie tym razem Warszawy.

http://www.thaiboydigital.com/
https://year0001.com/

miejsce

Hydrozagadka

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka. Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę! Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje. Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.