Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

The Black Lips | Poznań

 • Koncert
 • Indie
 • Rock
 • Alternatywa
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

The Black Lips | Poznań

Środa, 3 listopada 2021

19:00

od 69 zł

The Black Lips - koncert w Poznaniu 3 listopada 2021

Do Polski jesienią przylatuje zespół The Black Lips. Kapela pochodzi z Atlanty. Ich pierwszy studyjny album Lei It Bloom z 2005 i kolejny Good Bad Not Evil z 2007 to mieszanka świetnego garażowego punka pełnego ostrego gitarowego grania z dodatkiem psychodelicznych smaczków. Muzyka jest głośna i mroczna. Zespół cały czas poszukuje i stara się podążać w inne obszary. Wyrazem tych poszukiwań jest ostatnia płyta zespołu pn. Sing in a World That's Falling Apart, w której umiejętnie łączą punk i country. Brzmi to oryginalnie, porywająco i zwala z nóg! W Polsce zagrają trzy koncerty, Warszawa, Sopot i Poznań, gdzie zagrają w Klubie Projekt LAB, drzwi otwarte już od godz. 19:00. Kto kocha ostre gitarowe granie, czuje sentyment do starego punka z lat 70. i 80. musi być na tym koncercie. Już dziś warto o tym pomyśleć i rezerwować bilety. Nic dwa razy się nie zdarza! Kto wie, kiedy jeszcze Black Lips zagrają w Polsce. Fani w Polsce nigdy nie zawodzą i pewnie w Poznaniu będzie hucznie i tłumnie na koncercie. Ta muzyka odstresuje Was na pewno!

informacja organizatora

Gitarowe granie prosto z Atlanty! Zdefiniowana przez zespół mieszanka garażowego punku i pseudo-psychodelicznego mroku była najlepiej słyszalna na krążkach "Let It Bloom" z 2005 roku i "Good Bad Not Evil" z 2007 roku i chociaż od tego czasu wydali kilka dobrych albumów, nie spoczęli na laurach. W poszukiwaniu nowych pól do podbicia, The Black Lips udają się w podróż w stronę zrujnowanej muzyki country na swoim dziewiątym albumie studyjnym z 2020 roku "Sing in a World That's Falling Apart".

Swoje największe hity oraz utwory z nowej płyty zagrają podczas koncertów w Polsce.


Data: 3.11.2021
Miejsce: Projekt LAB
Doors: 19:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

bilety
Pula 1
od 69
miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert
  Indie
  Rock
  Alternatywa
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Czwartek, 15 lipca 2021, 19:00

  Tama, Poznań, TBA

  Początki Osees sięgają 1997 roku. Skład zespołu oraz jego nazwy zmieniały się kilkukrotnie (OCS, The Ohsees, Thee Oh Sees, Oh Sees), tylko jedno nie uległo zmianie - zespół hiperaktywnego Johna Dwyera jest jedną z najbardziej płodnych grup rockowych swojego pokolenia. Na koncie mają ponad 20 albumów studyjnych oraz niepodważalną reputację sceniczną. Polska publiczność miała możliwość usłyszenia ich na żywo podczas OFF Festivalu 2017. Szaleństwo, które króluje na scenie podczas ich występów udziela się również publiczności, która daje się porwać bezgranicznie muzyce.Ich styl w skrócie można określić jako garażowy rock, chociaż nie brak w nim wpływów punkowych, progresywnych, metalowych, czy elektronicznych i free jazu. Osees powrócili w 2020 z aż trzema nowymi wydawnictwami. Na rynku pojawiła się płyta live "Levitation Sessions" oraz "Protean Threat", który jest bardziej agresywnym albumem o punkowym brzmieniu. Ich najnowszy krążek, 5-utworowy "Metamorphosed" ukazał się niecały miesiąc po wydaniu poprzednika. To psychrockowe brzmienie z elementami muzyki heavy metalowej. Data: 15 lipca 2021Miejsce: TamaDoors: 19:00Start: 21:00 Organizator: Follow The StepRegulamin: http://www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Koncert
  Polski rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Piątek, 16 lipca 2021, 18:00

  Tama, Poznań, od 60 zł

  Sokół - Eskimo Tour - PoznańSokół wraca z nowym materiałem. Będziecie musieli po tym odśnieżać.

 • Koncert
  Elektronika
  Alternatywa
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 22 października 2021, 20:00

  Tama, Poznań, od 71 zł

  Tricky wraca do Polski i to na aż trzy koncerty! Artysta zawita do Polski w ramach trasy koncertowej promującej album „Fall To Pieces”, który ukaże się 4 września 2020, nakładem wytwórni False Idol, której właścicielem jest Tricky.Tricky to brytyjski wokalista oraz producent, który na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Atack. Razem współtworzyli nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Przez lata podziwiany przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Swoją dotychczasową karierę, trwającą ponad trzy dekady, podsumował w biografii, „Hell Is Round The Corner”, która ukazała się na rynku w 2019 roku.W swojej muzyce Tricky zawsze polegał na żeńskich wokalach. Na jego nowym krążku jest podobnie - większość utworów na „Fall To Pieces”, w tym pierwszy singiel „Fall Please”, wykonuje Marta Złakowska. Piosenkarka została odkryta przez Tricky’ego, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, kiedy został bez wokalisty. I wtedy pojawiła się ona, która uratowała go przed katastrofą. „Potrafię stwierdzić, kiedy ktoś jest pokorny i przyziemny. Marta nie dba o sławę, chce po prostu śpiewać.” - mówi o tej współpracy Tricky.Data: 17 lutego 2021Doors: 19:00Start: 20:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.