The DJ • Deszczu Strugi / Falcon1 / Misty

  • Impreza

The DJ • Deszczu Strugi / Falcon1 / Misty

Sobota, 26 października 2019

22:00

od 20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Hiphopowe, taneczne klasyki z winyli • polscy mistrzowie gramofonów • umiejętności i płytoteka • kolejna impreza z cyklu THE DJ w sobotę 26.10 !!!

• DJ Deszczu Strugi - WWO official / Prosto Label
• Dj FALCON1 - 5 tytułów Mistrza Ida Poland
• DJ MISTY - gospodarz cyklu/ Soul Service

***
DESZCZU STRUGI
Absolutna legenda warszawskiej i polskiej sceny hh, której nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. DJ, producent muzyczny , inżynier dźwięku, dziennikarz radiowy, członek ekipy hip-hopowej WWO .

***
DJ FALCON1
DJ / turntablista/producent, na scenie od 2003 roku. Aktywna postać bitew DJ-skich i turntablistycznych, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski IDA.
Ma na koncie kilkaset imprez w całym kraju, od największych festiwali przez wszelkiego rodzaju kluby po najciemniejsze piwnice. Grał także w Czechach, Holandii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip­hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką. Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe.
Jako turntablista współpracuje z czołówką polskiej sceny hip­hopowej i nie tylko, jest członkiem ekipy JWP/BC. W 2015 wystąpił z Michałem Urbaniakiem w polskiej edycji Boiler Room. Jest także jednym z DJ­ów odpowiedzialnych za jubileuszowy "PROSTO Mixtape 15".
Razem z Dj-em Kebsem jest założycielem SPINLAB DJ SCHOOL. W 2017 wygrał bitwę DJ-ską "CutFest" w Los Angeles w kategorii Beat-Juggling.

***
MISTY
DJ, promotor, kolekcjoner płyt i miłośnik winyli. W branży muzycznej od końca lat 90-tych.
Współtworzył legendarny kolektyw Niewinni Czarodzieje. Obecnie jeden z pięciu członków ekipy Soul Service, która ze swoimi setami didżejskimi odwiedza kluby oraz festiwale w Polsce, Europie i na świecie. Wydali 8 kompilacji (CD/LP) z polską muzyką z lat 60/70. Współpracował z warszawskimi stacjami radiowymi: Radiostacja, Radio Jazz i
„Radio Roxy”.

miejsce

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45

Klub SPATiF mieści się w klimatycznym budynku przy al. Ujazdowskich 45 w Warszawie i imponuje ideą obraną przez założycieli. Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu zrzeszyło osobistości ściśle związane z radiem, kinem i teatrem. To wszystko na rzecz stworzenia unikalnego miejsca, które będą mogli odwiedzać wszyscy spragnieni kulturalnych wrażeń. Wyjątkowość, klub SPATiF zawdzięcza awangardowej aranżacji i najlepszej jakości trunkom oraz kuchni. Mnogość atrakcji, jakie oferuje, przyprawia o zawrót głowy i ciężko przy jednej wizycie skorzystać z nich wszystkich, dlatego stali bywalcy tam wracają. Wszechstronność to główne założenie Klubu SPATiF. Ma być miejscem, do którego każdy, niezależnie od preferencji na spędzanie czasu wróci po więcej i dopieści swoje muzyczne podniebienie. SPATiF to jednak więcej niż standardowy klub. Odwiedzając lokal zaznamy profesjonalnej i sympatycznej obsługi, która przeprowadzi przez wszystkie ścieżki SPATiF'u i zostawi po sobie pozytywne wrażenia. To miejsce to swego rodzaju hołd oddany założycielom i członkom Stowarzyszenia. Dzięki stworzeniu takiego miejsca, jakim jest SPATiF mamy możliwość zasmakować profesjonalizmu i doskonałości w nieco zawadiackiej formie. Wszystko utrzymane w klimacie wypoczynku i nastrojowości, która urzeka pasmem udogodnień.  SPATiF to miejsce nie lada artystyczne i intrygujące. Odnajdą się w nim osoby o silnych i niezależnych osobowościach, fani ambitnej muzyki elektronicznej, ale i jazzu. Każdy dzień tygodnia oferuje coś innego, dzięki czemu klub ewidentnie trafia w każde gusta. Weekendami zamienia się w prawdziwie dynamiczną i energetyczną salę, a w dni, kiedy szukamy wysublimowanych brzmień zjemy przepyszny lunch, prosto z otwartej kuchni. Jakość obsługi i organizowanych wydarzeń jest zawsze na najwyższym poziomie. Możesz tam trafić zupełnie przypadkiem, bez różnicy czy szukasz klimatycznego miejsca na herbatę w ogródku albo drinka w znakomitym lokalu. Codzienność w SPATiF niesie za sobą nowe koncerty, wydarzenia i doskonale skomponowane menu, którym Cię uraczy.