The Driver Era | Warszawa [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Rock
  • Alternatywa
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

The Driver Era | Warszawa [ZMIANA DATY]

Czwartek, 10 lutego 2022

19:00

od 99 

Amerykański zespół muzyczny The Driver Era wystąpi na warszawskiej scenie.

Koncert odbędzie się 10 lutego 2022 roku w warszawskiej Progresji. Duet braci jest bardzo popularny na terenie Stanów Zjednoczonych, chociaż popularność zyskał również w Europie. W skład duetu wchodzą Rocky oraz Ross Lynch. Wcześniej występowali pod nazwą R5.

Bracia skupiają się na swojej ulubionej muzyce, a konkretniej na alternatywnym rocku. W 2018 roku grupa pod nową nazwą wydała swój premierowy singiel, pod tytułem "Preacher Man". Od tego momentu utwór ten został wyświetlony na platformie YouTube ponad 3 miliony razy. To bardzo pozytywny wynik dla wspomnianego duetu, a przyszłe utwory mogą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem ze strony odbiorców. W 2021 roku można liczyć na prawdziwy pokaz umiejętności braci Lynch, którzy nie omieszkają zagrać również kilku kawałków z gatunku pop rocku. Media często porównują duet do takich zespołów jak One Direction, czy też The Vamps.

Bilety dostępne w Going!

informacja organizatora

The Driver Era w Polsce! Znany amerykański zespół - występujący wcześniej jako R5. Bracia porównywani są do takich zespołów jak The Vamps, One Direction czy 5 Seconds of Summer.

The Driver Era to niezwykle popularny duet, który tworzy dwóch braci - Rocky i Ross Lynch. W 2018 roku zmienili nazwę pod, którą tworzą i grają głównie rock alternatywny oraz pop rock. 7 grudnia 2020 roku przyjadą do Polski po raz pierwszy pod nową nazwą.

The Driver Era - "Preacher Man”
https://www.youtube.com/watch?v=ytY0Gf0aL44

1 marca 2018 roku social media R5 zostały zmienione na The Driver Era, a wszystkie posty zostały usunięte. Wywołało to duże zamieszanie wśród wiernych fanów zespołu, natomiast już 2 marca okazało się, że zespół zacznie występować pod nową nazwą w okrojonym składzie - duecie braci Lynch. Tego samego dnia światło dzienne ujrzał też ich debiutancki singiel - „Preacher Man”, który od tamtego czasu zebrał już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube.

Data: 28.05.2021
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Progresja

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce