Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Tinlicker "In Another Lifetime" Tour @ Wrocław

 • Koncert
 • Techno
 • House
 • Elektronika
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

Tinlicker "In Another Lifetime" Tour @ Wrocław

Piątek, 13 maja 2022

23:00

60/70 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Za oknem hula wiatr. Mróz też nie daje o sobie zapomnieć. Pierwszy raz od dawna mieliśmy jednak białe święta i pomimo czasem nieszczególnie wesołych wieści dochodzących do nas ze świata polityki staramy się traktować to jako dobry zwiastun rozpoczętego właśnie 2022 roku.

Po fantastycznym odbiorze pierwszej odsłony cyklu Anjunadeep, podczas której we Wrocławskim Transformatorze zagrali dla Was m.in. Gardenstate, śpieszymy z kolejną dobrą nowiną. Już 13 maja nasze polskie ziemie odwiedzi duet będący jednym z filarów holenderskiej muzyki tanecznej. Ich produkcje niosą ze sobą nowatorskie brzmienia, które jednocześnie mają głęboki wpływ na muzyczną wrażliwość odbiorcy. Nie zapominają przy tym o dynamice, której wymaga parkiet. Swoją przygodę z elektroniką zaczęli w 2013 roku i już wówczas nie byli oni nowicjuszami. Micha Heyboer osiągnął artyzm muzyczny jako członek światowej sławy grupy drum’n’bassowej Black Sun Empire, natomiast Jordi van Achthoven szlifował swój kunszt jako producent, autor tekstów i redaktor muzyczny wielu znanych artystów. Odkąd rozpoczęli współpracę bardzo szybko stali się w świecie muzyki elektronicznej powszechnie rozpoznawalną marką wydając albumy i EP-ki dla takich wydawnictw jak Anjunadeep, mau5trap i Armada.

Utwór „Because You Move Me” czy taneczne hymny „Lost” i „Less Than A Minute” Jordiego i Michy zebrały milinony wyświetleń.. Ich przeróbki Roberta Milesa, deadmau5, Jamesa Zabieli i kultowego „Need To Feel Loved” przy współpracy z Benem Böhmerem, Lane 8 i Helsloot stały się nieodzownymi składnikami wielu znanych setów DJ-skich. Tym razem przyjeżdżają promować swoje najnowsze wydawnictwo: “In Another Lifetime”.

Z wielką przyjemnością chcieliśmy zaprosić Was na drugą część muzycznej podróży z Anjunadeep, na której gwiazdą wieczoru będzie grupa Tinlicker!

Links:

SC: https://soundcloud.com/tinlicker

SPOTI: https://tiny.pl/91vxl

https://www.facebook.com/tinlicker

Support: soon

TIX: https://tiny.pl/91vxv

inne wydarzenia w tym miejscu
 • SECRET RAVE #2

  Sobota, 12 lutego 2022

  Wrocław

  EXPECT: DIRTY BASSLINE MASSIVE LINE UP NO RUNNING ORDER THE ULTIMATE WAREHOUSE RAVE Nie planujemy ujawniać zestawu graczy, którzy uświetnią ten event (częściowo widoczni na zdjęciu). Na bank będzie mocno TECHNO, GROOVE, ACID, HARDTECHNO, UPTEMPO, EDGE CUTTING, VINYL ONLY, EBM, TRANCE, OLDSCHOOL, HIGH ENERGY RAVE

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Sobota, 21 maja 2022, 18:00

  Akademia, Wrocław, od 59 zł

  Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów rockowych ostatnich lat na 4 koncertach w Polsce! Amerykańska grupa Elder już w maju wystąpi na scenach klubów w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Ciężkie, psychodeliczne dźwięki wymieszane z progresywnymi elementami – tak w największym skrócie można opisać muzykę Elder, którą ciężko gatunkowo zaszufladkować. Grupa wydała do tej pory 5 albumów i kilka mniejszych materiałów, a dyskografię Amerykanów zamyka „A Story of Darkness & Light” – krążek nagrany we współpracy z niemieckim Kadavar, który ukazał się pod nazwą Eldovar. Obecnie muzycy kończą pracę nad swoim kolejnym materiałem i nie mogą doczekać się powrotu na sceniczne deski! ELDER10.05.2022Poznań, Pod Minogą11.05.2022Gdańsk, Drizzly Grizzly21.05.2022 Wrocław, Akademia22.05.2022Kraków, ZaścianekSzanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WBRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

 • Koncert
  Punk/HC
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Poniedziałek, 6 czerwca 2022, 19:00

  Akademia, Wrocław, od 100 zł

  Madball powróci na jedyny koncert do Polski po 4 latach przerwy od ostatniego występu w warszawskiej Proximie! Tych Panów nie trzeba nikomu przedstawiać, kto choć trochę orientuje się w scenie NYHC! Niezawodna energia na scenie pomimo upływu lat, a ostatni album „For The Cause” potwierdza tylko, że Freddy i spółka mają przed sobą jeszcze wiele lat tworzenia i grania na najwyższym poziomie. Kochają grać w Polsce, więc nie mogło tutaj zabraknąć koncertu na ich najbliższej trasie!MADBALL 6.06.2022 g. 19:00Wrocław / AkademiaPunkty sprzedaży: Going., Empik BiletyOświadczenie COVID-19 do pobrania:https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania. MADBALL (USA, Nuclear Blast Records) - hardcore https://www.facebook.com/madballNYC/ https://www.instagram.com/madballnyc/„Doc Marten Stomp” - https://www.youtube.com/watch?v=b5RQhAPygXE„Rev Up” - https://www.youtube.com/watch?v=Yde2rNr6BZI„Pride (Times Are Changing)” - https://www.youtube.com/watch?v=wqqwhbs7Qgw____________________________________________________Wpadaj na Instagram http://bit.ly/Nasz-instagramPolub nasz profil http://bit.ly/Nasz--Facebook

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 27 lutego 2022, 18:00

  A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław, od 29 zł

  bryska & LUNA zapraszają na koncert we Wrocławiu!20-letnia bryska ma za sobą bardzo pracowity okres, w ciągu 4 miesięcy zdążyła zaprezentować słuchaczom 10 utworów, z których każdy zaskakuje, intryguje i pozostaje w głowie. Poza przebojowością, jej twórczość można określić też jako ‘ważną’ - chwytliwe melodie często dotykają problemów młodych ludzi, które muzyka pop zdaje się zwykle omijać. Podczas gdy piosenki panika, drama czy naiwna zyskują coraz większe grono fanów, to aktualnie na antenach największych polskich rozgłośni radiowych można usłyszeć najnowszy singiel bryski lato (pocałuj mnie). 12 listopada ukaże się debiutancki mini-LP jestem bryska, który od razu po premierze trafił na szczyt listy TOP100 najlepiej sprzedających się winyli w Empik.com. LUNA to artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie, została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na nowojorskim Time Square. Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Tylko w ostatnim czasie zaśpiewała na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy podczas gali Tik Tok Rising Star. Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem Luna. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym, elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach Zgaś, Mniej, Wirtualne Przedmieście czy Zabierz mnie. Najnowszy singiel Luny Melt away zapowiada anglojęzyczny minialbum, który ukaże się jeszcze w tym roku.