Too Many Zooz | Kraków [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Alternatywa

Too Many Zooz | Kraków [ZMIANA DATY]

TBA

od 89 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Wielki powrót Too Many Zooz

Ekscentryczny zespół Too Many Zooz, cieszący się niesamowitą popularnością w Polsce, powraca
na dwa koncerty!

Too Many Zooz występowali już na wyprzedanym koncercie w Warszawie, a także w Poznaniu i
Krakowie. Teraz nowojorskie trio odwiedzi krakowski Kwadrat - 20 maja.

Too Many Zooz to zespół uliczny, który narodził się w nowojorskim metrze. Ich muzyka należy do gatunku brasshouse, który sami stworzyli. Ich unikalne brzmienie to połączenie jazzu, rytmów afro-kubańskich, funku, struktur EDM i muzyki house. Jednak jak twierdzi trębacz Matt Doe „[brasshouse] nie da się opisać słowami. Tu chodzi o wiele różnych uczuć, dźwięków i emocji.”
To właśnie dzięki temu nieprzywiązaniu do jakichkolwiek konwencji Too Many Zooz zdobyli aż tylu
oddanych fanów na całym świecie, w tym... Beyonce, która zaprosiła chłopaków na wspólny występ na Billboard Music Awards w 2016 roku. Podobną sympatią darzy ich też Harry Styles, z
którym Matt Doe zagrał ostatnio w programie Saturday Night Live.

Niedawno Too Many Zooz podzielili się swoją nową EPką, zatytułowaną „ZombiEP”.
Wydawnictwo opowiada historię fikcyjnego zespołu The Submarines, który znajduje się po środku
apokalipsy zombie na festiwalu ZombieFest. Teraz Too Many Zooz skupiają całą energię na
koncertowaniu na całym świecie. Już w maju będzie można ich złapać na dwóch koncertach w
Polsce.

Bilety w cenie 99 zł będą dostępne od 11 grudnia.

Linki:
http://toomanyzooz.bandcamp.com
https://www.facebook.com/toomanyzooz/
https://www.instagram.com/toomanyzooz/
https://open.spotify.com/artist/72rZmJbRFSY6IFJAysfOdr
https://www.you
tube.com/watch?v=IMyqasy2Lco
https://www.youtube.com/watch?v=xV7nHX2RLjQ

Promotor: Fource.pl
Kontakt: media@fource.pl

miejsce

Klub Kwadrat

Kraków, ul. Stanisława Skarżyńskiego 1

Klub Kwadrat to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Założony ponad 10 lat temu w dalszym ciągu przyciąga rzesze ludzi spragnionych dobrej zabawy. Dzięki położeniu przy ul.Skarżyńskiego 1 tuż obok akademików jest ważnym miejscem studenckich spotkań i kultury. Wiedzą o tym artyści, którzy często i chętnie grają w tym miejscu. Miejsce idealnie nadaje się na klubowe imprezy, kabareton czy zamknięte imprezy na kilkaset osób.  Klub niemalże codziennie organizuje koncerty, zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Występowały tu legendy sceny rockowej i undergroundowej takie jak: - Killing Joke, grupa założona pod koniec lat 70 w Wielkiej Brytanii, trwająca niemalże 40 lat karierę nagrali kilkanaście albumów, i przetarli ścieżki innym zespołom. Dalej nagrywają udane albumy i z sukcesami koncertują; - The Sisters of Mercy, legenda sceny gotyckiej. Założona w 1980 roku, w Leeds. Przez lata zdołali wyrobić sobie opinię jednego z najważniejszych zespołów grających rock gotycki. Co ciekawa, zespół zaprzestał nagrywania albumów na początku lat 90, nie przeszkadza to w przyciąganiu na koncerty rzesz fanów. To nie tylko koncert, to rockowy spektakl.  - Xzibit, gwiazda amerykańskiego hip-hopu i jeden z najlepszych Mc's na Zachodnim Wybrzeżu, współpracował z Dr. Dre, Eminemem czy Snoop Doggiem. Dziś ma na koncie 7 wydanych albumów i status jednego z najważniejszych raperów w USA. Występy takich gwiazd to jedne z najważniejszych momentów w historii klubu. Wśród planowanych wydarzeń znajdują się koncerty: - Royal Republic; - Happysad; - KSU; - Eluveitie+Lacuna Coil - KVELERTAK. Oprócz tego w klubie organizowane są imprezy takie jak Sylwester 2019 w rytmie disco, 30-lecie zespołu Elektryczne Gitary, Turniej planszówek, koncerty walentynkowe, koncerty tribute bandów czy kabaretowe stand-up'y. Dzięki swojej rozbudowanej ofercie zarówno fani rocka, jak i nieco innych brzmień będą zachwyceni. Klub ciągle nawiązuje współpracę z nowymi artystami, by dać fanom masę emocji i świetnej zabawy.