Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

TOPS (CAN)

 • Koncert
 • Indie
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem

TOPS (CAN)

Wtorek, 28 czerwca 2022

20:00

od 40 zł
informacja organizatora

TOPS powstało w Montrealu z połączenia dwójki autorów piosenek Davida Carriere i Jane Penny, do których dołączył perkusista Riley Fleck. Od tego czasu stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów niezależnych ostatniej dekady, tworząc przestrzeń dla wyrafinowanej muzyki pop w świecie indie. Mają wyjątkowy talent do pisania prostych i ujmujących za serce nagrań o emocjonalnych zawiłościach i relacjach osobistych, przy okazji zadając pytania o władzę i pożądanie. W ich dyskografii znajdziecie cztery samodzielnie wyprodukowane płyty i garstkę znakomitych singli. Do Opola przyjeżdżają w ramach europejskiej trasy obejmującej największe miasta Starego Kontynentu, chwilę po występie na festiwalu Primavera Sound!

bilety
Pula 1
od 40
inne wydarzenia w tym miejscu
 • OPO Festival 2022

  26.08 - 27.08.22

  Opole

  Dziesiąta edycja Opole Songwriters Festival odbędzie się w dniach **26-27 sierpnia 2022** roku pod nową nazwą – **OPO Festival**. Formuła festiwalu wciąż jednak pozostaje bez zmian - to prezentacja najbardziej nietuzinkowych twórców budzących autentyczne emocje oraz przełamujących bariery gatunkowe. Pierwszymi ogłoszonymi artystami tegorocznej edycji OPO Festival są **Kevin Morby**, **Tiberius b** oraz **Ed Dowie**. Kolejne ogłoszenia wkrótce.W swojej dziesięcioletniej historii festiwal gościł ponad 100 wykonawców z Polski, Stanów Zjednoczonych czy Australii, m.in. nominowaną do nagrody Grammy światowej sławy australijską artystkę Courtney Barnett, belgijską formację Warhaus, amerykańską songwriterkę Jessica Pratt, wschodzącą gwiazdę brytyjskiej sceny muzycznej Arlo Parks, lidera kultowej grupy Slowdive Neila Halsteada, a także legendarnego Lecha Janerkę, Artura Rojka w nietypowej dla siebie roli DJa oraz Korteza, który w 2014 roku zagrał na Opole Songwriters Festival swój pierwszy oficjalny koncert. Partnerami OPO Festivalu są Miasto Opole oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Sobota, 27 sierpnia 2022, 18:00

  Amfiteatr Tysiąclecia Opole, Opole, od 89 zł

  Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!Dwóch najbardziej żywiołowych raperów w Polsce wystąpi pod koniec wakacji w historycznym miejscu! Żabson i Oki połączyli swoje siły w numerze "DLA ZIOMALI", a teraz wystąpią na jednej scenie Amfiteatru w Opolu!ŻABSON X OKI27.08.2022drzwi g.18:00 / start 20:00Opole | Amfiteatr Tysiąclecia

 • Koncert
  Classics

  Czwartek, 22 września 2022, 18:30

  Stegu Arena, Opole, od 120 zł

  [BLACK WEEKEND! -30% Z KODEM: VIVABW]PINK FLOYD HISTORY : po wielkim sukcesie trasy koncertowej w Polsce w roku 2020, PFH powraca do naszego kraju chcąc ponownie spotkać się z polską publicznością. To dla nas wielka radość, gdyż jesteśmy przekonani, że zainteresowanie koncertami tej grupy będzie nawet większe od poprzedniego. Jeżeli nie znacie zespołu, zapytajcie o wrażenia z koncertów tych, którzy już na nich byli.PINK FLOYD HISTORY to głęboko poruszające show, przenoszące publiczność w magiczną podróż w czasie: w wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd. Koncert Pink Floyd History odtwarza muzyczną drogę legendarnego zespołu: od psychodelicznych brzmień z początków kariery aż po utwory z nurtu rocka progresywnego. Dźwiękom nieodłącznie towarzyszy niesamowita oprawa wizualna, potęgująca wyjątkową atmosferę muzyki Pink Floydów. Składają się na nią porywająca gra świateł, hipnotyzujące projekcje i mapping, a całość ilustruje artystyczne idee, jakie przyświecały różnym etapom twórczości zespołu.Pink Floyd History, okrzyknięty jednym z najlepszych tribute bandów, już niebawem po raz pierwszy zagości w Polsce, prezentując pełne emocji wydarzenie, które z pewnością nie tylko warto zobaczyć i usłyszeć, ale którego też przede wszystkim warto doświadczyć.

 • Koncert
  Classics

  Piątek, 7 października 2022, 18:30

  Stegu Arena, Opole, od 120 zł

  [BLACK WEEKEND! -30% Z KODEM: VIVABW]Morricone Film History to koncert, w czasie którego 30 osobowa Italian Movie Orchestra - mistrzowsko kierowana przez maestro Simone Giusti - wykona nieprzemijające utwory muzyczne Ennio Morricone, które stanowiły ścieżki dźwiękowe do wielu filmów.Fragmenty filmów zostaną zaprezentowane na ekranie i zilustrowane wykonywaną „na żywo” muzyką.Koncert jest ułożony chronologicznie tak, by zaprezentować wspaniałą i pełną wyzwań karierę, która doprowadziła Maestro do dwóch Oscarów i odsłonięcia gwiazdy w Alei Gwiazd w Hollywood. W koncercie usłyszymy przegląd ścieżek dźwiękowych od pierwszych prac z Sergio Leone, aż do ostatnich partytur skomponowanych dla produkcji Hollywood. Niezapomniane, niepowtarzalne i urzekające wydarzenie na czarujący wieczór.Na ekranie zobaczymy fragmenty takich filmów jak: Za garść dolarów (1964) Za kilka dolarów więcej (1965) Dobry, zły i brzydki (1966) Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (1968) Klan Sycylijczyków (1969) Śledztwo w sprawie obywatela poza wszelkim podejrzeniem (1970) Garść dynamitu (1971) Dawno temu w Ameryce (1984) Misja (1986) Cinema Paradiso (1988) I innych.