TR/ST [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

TR/ST [ZMIANA DATY]

Czwartek, 27 maja 2021

19:00

od 69 

TR/ST wystąpi w Niebie!

Po długiej nieobecności TR/ST powróci do Polski by zagrać koncert w ramach promocji najnowszego, dwuczęściowego albumu The Destroyer. TR/ST to muzyczny projekt Roberta Alfonsa, który powstał we współpracy z Mayą Postepski z zespołu Austra. TR/ST ma na koncie trzy płyty studyjne, na których znalazły się takie hity jak „Sulk”, „Capitol” i ostatni „Iris”.

O pierwszych wydawnictwach Alfonsa, The New Yorker napisał: "Piosenki są napędzane przez krystaliczne maszyny perkusyjne i mrożące krew w żyłach syntezatory, a zwieńczone mocnym wokalem Alfonsa, który przeskakuje pomiędzy kobiecym falsetem i kruchym, czarownym monotonem". Choć ten talent do zaskakiwania jest obecny w The Destroyer, album "jest znacznie
bardziej burzliwy emocjonalnie niż wcześniejsze wydawnictwa" - mówi Alfons. "Jest też o wiele mroczniejszy i bardziej szczery."

Pierwsza część The Destroyer, składająca się z ośmiu utworów, podkreśla wpływy industrialu i dream popu na utworach takich jak "Colossal" i "Gone". Druga część ukazuje bardziej łagodną, intymną stronę artysty. Jednak charakterystyczne brzmienie TR/ST, chwalone przez Pitchfork, FADER i NME, jest obecne przez cały czas.

TR/ST wystąpi 27 maja 2021 w warszawskim klubie Niebo.

https://tr-st.xyz/
https://www.facebook.com/dressedforspace
https://www.instagram.com/alfons_robert/
https://open.spotify.com/artist/64NhyHqRKYhV0IZylrElWu
https://www.youtube.com/watch?v=onYEDDY6VX4

Promotor: Fource

miejsce

Niebo

Warszawa, ul. Nowy Świat 21