Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

TRŁ WIOSNA! / Targi Rzeczy Ładnych

 • Targ
 • Design
 • Solidarni z Ukrainą

TRŁ WIOSNA! / Targi Rzeczy Ładnych

informacja organizatora

TARGI RZECZY ŁADNYCH TRŁ WIOSNA! w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14!

Największa edycja TRŁ przezd wakacjami! Po raz pierwszy w EXPO XXI! TRŁ WIOSNA! to targowy krokus, przebiśnieg, tulipan i pierwiosnek w jednym! Pełni energii i stęsknienia za najlepszym designem zapraszamy 2-3 kwietnia na pierwszą edycję Targów Rzeczy Ładnych w 2022 roku. Będzie nowo, będzie inspirująco, będzie różowo! Ale także żółto niebiesko - od kilku tygodni nasze głowy są z Ukrainą i jej mieszkańcami. dlatego na tej edycji TRŁ nie zabraknie gestów solidarności - zapraszamy na wystawę plakatów polskich i ukraińskich ilustratorek i ilustratorów, które po raz pierwszy będzie można kupić i wspomóc tym samym Fundację Ukraiński Dom. Na wielu stoiskach będą czekały na Was specjalne produkty i kolekcje, z których dochód także będzie przeznaczony na cele charytatywne i pomoc Ukrainie. Szczegóły wkrótce!

Jak na największe targi designu w Warszawie przystało, zapraszamy do dużej przestrzeni! Po raz pierwszy spotkamy się w hali EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, targowej przestrzeni na warszawskiej Woli. Będzie blisko, z ogromnym wygodnym parkingiem i wygodną przestrzenią dla gości i wystawców! A w niej jak zawsze najlepsza w Polsce selekcja najnowszego polskiego designu! Nowe marki! Gwiazdy TRŁ! Wszystko co uwielbiacie.

Na TRŁ WIOSNA! spotkacie aż 200 wystawców!. Ta edycja będzie jak świetnie skomponowane danie - różne smaki, różne tekstury, wyraziste przyprawy i składniki, bez których żadne świetne targi designu nie mogą się obejść! To danie będzie różnorodne, ale świetnie zbalansowane. Będzie trochę targowej klasyki i trochę zaskoczeń. Będą nowe połączenia smaków i autorskie eksperymenty. A wszystko to doprawione w niepowtarzalnym stylu TRŁ! MEBLE i LAMPY zapowiadają się ZNA-KO-MI-CIE, podobnie jak strefa PLAKATY z kilkoma naprawdę zachwycającymi debiutami! CERAMIKA jak zawsze zachwyci różnorodnością i jakością - jest tam to, co kochacie! WELLNESS I EKO oszałamiają wyborem, zapachami i nowościami - ten obszar rozwija się imponująco! TEKSTYLIA jak zawsze na świetnym poziomie, podobnie jak strefa książek i zabawek dla DZIECI - tak, to prawdziwy powód do dumy! A do tego wspaniałe, zaskakujące domowe AKCESORIA oraz wybrane marki BIŻUTERYJNE i MODOWE - tak dla smaku! Na koniec oczywiście wiosenne ROŚLINY I KWIATY - nie wyjdziecie z pustymi rękami!

Zatem świętujcie z nami - te wspaniałe 200 marek, projektantek i projektantów z ogromną przyjemnością zaprezentujemy 2-3 kwietnia w Warszawie! Brawa dla nich ogromne! Lajkujcie, szerujcie - niech się o nich wszyscy dowiedzą! A my obiecujemy - to dopiero początek wiosennych niespodzianek!

Będzie nam przemiło otworzyć z Wami wiosenny targowy sezon w Warszawie i ponownie zachwycić tysiące nieocenionych gości Targów Rzeczy Ładnych. Wiosnę 2022 uznajemy oficjalnie za otwartą! Spread the word! Save the date! We're back!!!

TRŁ WIOSNA!

Sobota i niedziela 2-3 kwietnia w godz. 11.00-19.00

EXPO XXI Warszawa, Ul. Prądzyńskiego 12/14

Wstęp płatny: Bilety jednodniowe - 10 złotych (dzieci do lat 12 – bezpłatnie)

Bilety kupisz na Goingapp i w kasach TRŁ w dniu imprezy w EXPO XXI.

Do zobaczenia na TRŁ!

bilety
Bilet jednodniowy
od 10
inne wydarzenia w tym miejscu
 • MADE IN WWA Festival [ZMIANA DATY]

  Piątek, 29 kwietnia 2022

  Warszawa

  NOWA DATA, NOWE WYDARZENIE, NOWY LINE–UPPokażemy wam, jak to się robi w WWA!Co to byłby za festiwal hip–hopowy bez piątego elementu tego gatunku? Startujemy totalnie na świeżo, bo w międzyczasie Facebook zakosił nam wydarzenie, ale nie ma miękkiej gry.Powiedzcie na osiedlu, że robimy ten festiwal dalej i niech to się trzyma.W ofercie dalej pełen pakiet – koncerty, market, DJ-sety i paneleWszystko będziemy ogłaszać na bieżąco!LINE–UPOIO, Malik Montana, White 2115, Białas, JWP/BC, Dziarma, ReTo, Kacperczyk, Miły ATZ, Avi & Louis Villain, Kaz Bałagane, Dwa Sławy, Zdechły Osa, Tuzza, Janusz Walczuk, Miętha, CatchUp x Hodak, Smolasty, Oliwka Brazil, Barto Katt & more TBA...Piątek:OIO, White 2115, Kacperczyk, Janusz Walczuk, Smolasty, Oliwka Brazil, Miły ATZ, JWP/BC, Avi & Louis Villain, Dwa SławySobota:Malik Montana, Białas Dziarma, ReTo, Barto Katt, Kaz Bałagane, Catchup x Hodak, Mięta, Tuzza, Zdechły osaDJ SETYStrefa Jelenia:33Szczepan, Felipe, Flame: Pablo & Krzysztof Polak, Janigunz, Punchline, So Hard: Igor M, Spisek 1, ŚW.BASS (ATZ & Phunk'ill) oraz Tycjana & Deemz MARKETMarki: Jarmula, bola, ????????????????????, TGS - The Glistening Store, Funeral Alchemy, Synthetic, Saga Semi & more TBA...

 • BICEP live | Warszawa [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  Czwartek, 3 listopada 2022

  Warszawa

  Pochodzący z Belfastu, a obecnie rezydujący w Londynie autorzy kultowych już numerów jak „Glue” czy „Aura” już za kilka miesięcy odwiedzą Warszawę, żeby z okazji najnowszego wydawnictwa, dać wyjątkowy występ w formule live w klubie Progresja.Jesienią 2020 roku duet zapowiedział swój drugi album studyjny „Isles”. Na rynek trafił w styczniu następnego roku, stając się hitem w Wielkiej Brytanii, dochodząc do 2 miejsca na liście. Pochodzącemu z płyty singlowi „Apricots” towarzyszył również teledysk, który wyreżyserował nagrodzony przez BAFTA Mark Jenkin. Utwór trafił na różne listy przebojów, robiąc prawdziwą furorę.Na warszawskim koncercie w Progresji z pewnością można oczekiwać największych parkietowych hitów Bicep. Przy takich dźwiękach czeka nas magiczna noc!Data: Środa, 09.02.22 rMiejsce: ProgresjaWejście: 19:00Start: 21:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulamin