Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

TU DZIEJĄ SIĘ ŚWIĘTA | JARMARK ŚWIĄTECZNY W BROWARACH WARSZAWSKICH

  • Jedzenie
  • Foodies

TU DZIEJĄ SIĘ ŚWIĘTA | JARMARK ŚWIĄTECZNY W BROWARACH WARSZAWSKICH

4-23.12.2021

Free
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Świąteczne dekoracje, strefa choinek, jarmark świąteczny z przepysznym jedzeniem, grzanym winem, piwem, gorącymi naparami i niezwykłym klimatem to tylko namiastka atrakcji, które w te święta czekają na Was w Browarach Warszawskich!

Przyjdź i spróbuj wszystkiego, co kochasz! Zbierz bliskich oraz znajomych i koniecznie odwiedź Browary Warszawskie.

Browary Warszawskie | Haberbuscha i Schielego 2 i 6 4 – 23.12. 2021

Godziny otwarcia: 13:00 – 21:00 | sobota - niedziela 17:00 – 21:00 | wtorek - piątek *6.12 poniedziałek 17:00 – 21:00

O niepowtarzalną atmosferę jarmarku i świąteczne menu zadbają restauratorzy Browarów Warszawskich: Browar Warszawski Sobremesa Tapas Bar Le Paradox Japonka Delikatesy Azjatka Japonki Browary Warszawskie Viet Nem Food Hall Browary Piccola Italia and Mediterraneo Vita Cafe Delikatesy Portside - prosto z portu

Na naszym jarmarku znajdziecie również domek z ręcznie robionymi bombkami, światełkami, stroikami oraz STREFA CHOINEK! Obserwujcie wydarzenie - będziemy na bieżąco aktualizować jarmarkowe menu i świąteczne atrakcje w Browarach!

miejsce

Browary Warszawskie

Warszawa, Grzybowska 58

Dzień dobry Warszawo. Jesteśmy tu całkiem nowi, ale bez cienia przesady możemy obiecać, że zrobimy Ci dobry dzień, a nawet dobry wieczór, bo działamy od świtu do nocy. Na takie miejsce czekało wielu z nas. Tu nowoczesna architektura łączy się z szacunkiem do zabytków, a atrakcje czekające we wnętrzach spokojnie możesz odreagować na ogromnych, oddychających zielenią placach. Zapraszamy. To będzie dobry dzień.