Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Tureckie gwiezdne wojny | Najlepsze z Najgorszych

 • Koncert

Tureckie gwiezdne wojny | Najlepsze z Najgorszych

Piątek, 22 października 2021

20:00

od 20 zł
informacja organizatora

Nieudolna kopia znanego klasyka. Z braku środków finansowych do filmu bezczelnie wklejono oryginalne kadry z produkcji Georga Lucasa oraz ścieżki dźwiękowe z innych filmów (np. z „Indiany Jonesa”!). Sceny nakręcone przez tureckich artystów porażają przede wszystkim kuriozalnymi efektami specjalnymi, scenografią, rekwizytami, dialogami i aktorstwem. Ale tak naprawdę żadne słowa nie opiszą tego jak bardzo jest to zły film.

Seans odbędzie się na Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Reżyseria: Çetin Inanç Science-fiction / Turcja / 1982 1h 31min

ORGANIZATORZY: Kino CSK Centrum Spotkania Kultur w Lublinie Najlepsze z Najgorszych Nowa Aleksandria

bilety
Bilet normalny
od 20
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Piątek, 29 października 2021, 20:00

  Dom Kultury Lublin, Lublin, od 49 zł

  JWPBC w składzie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1 meldują się w Lublinie z materiałem z MIXTAPU ROKU -" Koledzy" już 29 października w Domu Kultury!Nie zabraknie również nagrań z albumu "SEQUEL" czy repertuaru z płyt JWP - "Wróg Publiczny", BC - "Klasyk", PCP oraz singli Szesnastki i Tworzymy Historię!

 • Koncert
  Elektronika
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 30 października 2021, 19:00

  Dom Kultury Lublin, Lublin, od 45 zł

  Baasch jest jednym z najbardziej oryginalnych artystów na polskiej scenie.Jego ostatnia płyta, „Noc”, to przełomowy materiał, dzięki której wygrał prestiżową nagrodę Fryderyk. Jesienią 2021 Baasch wyruszy w trasę koncertową, w trakcie której wprowadzi publiczność w wyjątkowy świat swojej twórczości. Baasch wplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowane, zapadające w pamięć piosenki. Jego znakiem rozpoznawczym są chwytliwe, mroczne melodie, intrygujące, niebanalne teksty i hipnotyzujący wokal. Płyta „Noc” to trzeci długogrający krążek Baascha. To kontynuacja starannie wypracowanej stylistyki poprzednich krążków – inteligentnego dialogu muzyki tanecznej z dark popem. To pierwszy koncept album w twórczości artysty, będący rejestracją życia toczącego się pod osłoną nocy. To także poruszająca opowieść o samotności i próbie rozpoczęcia wszystkiego od nowa, pełna obietnic, rozczarowań, tęsknot i kolorów nocnego miasta. Baasch – koncerty 2021 Jesienią 2021 artysta zagra koncerty, w trakcie których zaprezentuje materiał z nagrodzonej Fryderykiem płyty „Noc”. Na scenie oprócz samego muzyka wystąpią: Robert Alabrudziński na perkusji, Aleksander Żurowski na syntezatorach oraz Tomasz Mreńca na skrzypcach. Zapowiada się wielka muzyczna uczta!

 • Koncert

  Sobota, 6 listopada 2021, 18:30

  Dom Kultury Lublin, Lublin, od 60 zł

  6 listopada mocne gitary i wokale w DK - LUXTORPEDA! Formacja powstała w 2010 roku. Robert „Litza” Friedrich zaprosił wtedy do współpracy gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika i perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku, w czasie powstawania materiału na nowy krążek, do grupy dołączył wokalista Przemysław Frencel. Grupa prezentuje utwory utrzymane głównie w stylistyce rocka, rocka alternatywnego, punk rocka. Od tego czasu Luxtorpeda ruszyła swoim torem, zatrzymując się po drodze po takie stacje, sukcesy, nominacje i nagrody jak: Fryderyk, Pol’and’Rock (Przystanek Woodstock), Antyradio, Teraz Rock i inne.Luxtorpeda na swoim koncie ma pięć płyt studyjnych: „Luxtorpeda”, „Robaki”, „A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe to jednak buraki”, „MYWASWYNAS”, a także ostatnio wydane Anno Domini MMXX (2020) oraz najnowsze wydawnictwo „Elektroluxtorpeda” (2021) zawierające covery własnych nagrań.